טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> בית חולים

אינדקס בתי החולים בישראל 03-697-4444כיום קיימים כ-25 בתי חולים בישראל, הפזורים ברחבי הארץ ומעניקים שירותים שונים. שירות מודיעין חדש מאפשר לכם גישה מהירה לכל בתי החולים -
בתי חולים בדרום: ברזילי, סורוקה, יוספטל; דרך בתי חולים בירושלים: הדסה הר צופים, הדסה עין כרם, משגב לדך, שערי צדק, ביקור חולים; בתי חולים במרכז: איכילוב- מרכז רפואי ע"ש סוראסקי, בילינסון- מרכז רפואי ע"ש רבין, אסף הרופא, וולפסון, אסותא, מאיר, קפלן, שיבא- תל השומר, לניאדו, שניידר – בית חולים לילדים; וגם בתי חולים בצפון: רמב"ם, זיו, פוריה, העמק, כרמל, הלל יפה ובית החולים לגליל מערבי.

כל בתי החולים – מוקד טלפוני אחד

השירות החדשני שלנו מאגד עבורכם את כל בתי החולים בארץ תחת מוקד טלפוני אחד.
באמצעות מספר מוביל יחיד, תוכלו לקבל את כל המידע אודות כל בתי החולים בארץ על סוגיהם השונים: בתי חולים פרטיים, בתי חולים ממשלתיים, בתי חולים ליולדות, בתי חולים כללית, בתי חולים בחיפה, בתי חולים בתל אביב וכיוצא באלו. המערכת החכמה שלנו תדע לנתב אתכם ולתת מענה לצרכיכם כך שלא תצטרכו להתקשר או לזכור יותר מאשר מספר טלפון אחד.

מודיעין טלפוני כלל ארצי – פתרון לטרטורים!

עד כה על מנת לפנות לבית חולים כלשהו, הייתם מקישים במנוע החיפוש: בית חולים פרטי, בית חולים במרכז, בית חולים ממשלתי, בית חולים בחיפה, מרכז רפואי וכדו'. ברוב המקרים בחיפוש כזה יעלו לפנינו כמה מספרי טלפון שונים כאשר לכל אחד מהם מטרה משלו, ולעיתים הם כלל אינם מה שאנו צריכים. על מנת לחסוך עבורכם את הטרחה והטרטור הקמנו קו טלפוני המבוסס על טכנולוגיה מתקדמת בשיטת ניתוב שיחות. מספר הטלפון המצורף הינו מספר מוביל של מודיעין טלפוני, אשר בלחיצת מקשים בסיסית ופשוטה ינתב אתכם אל בית החולים הרצוי ואף אל המחלקה הספציפית שתוכל לטפל בעניינכם. מזימון תורים ועד תוצאות לבדיקות – את המספר כבר יש, עכשיו רק צריך להתקשר.

מרכז מידע ומודיעין של כל בתי החולים בישראל: 03-697-4444

להלן חלק מבתי החולים אליהם תוכלו להגיע דרך שירות האינדקס הטלפוני:
טלפון בית חולים איכילוב
טלפון בית חולים בילינסון
טלפון בית חולים שיבא תל-השומר
טלפון בית חולים וולפסון
טלפון בית חולים אסף הרופא
טלפון בית חולים אסותא
טלפון בית חולים מאיר
טלפון בית חולים קפלן
טלפון בית חולים לניאדו
טלפון בית חולים הדסה עין כרם
טלפון בית חולים הדסה הר הצופים
טלפון בית חולים שערי צדק
טלפון בית חולים ביקור חולים
טלפון בית חולים משגב לדך
טלפון בית חולים רמב"ם
טלפון בית חולים זיו
טלפון בית חולים פוריה
טלפון בית חולים העמק
טלפון בית חולים כרמל
טלפון בית חולים הלל יפה
טלפון בית חולים נהריה
טלפון בית חולים ברזילי
טלפון בית חולים סורוקה
טלפון בית חולים יוספטל

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com