טיפטופ-סופר
שירות לקוחות >> בתי משפט והוצאה לפועל

מוקד בתי המשפט וההוצאה לפועל 1-900-72-00-42


מרכז מידע ארצי של ההוצל"פ ובתי המשפט
מידע חייב תמיד להיות נגיש לציבור. כך גוף ציבורי המכבד את עצמו גם פותח ערוצי תקשורת רבים ככל הניתן, בין אם מדובר על קבלת קהל, יצירת קשר באינטרנט וגם שירות טלפוני לאורך שעות הפעילות היומיות. גופים כמו רשות האכיפה והגביה ובתי המשפט הפועלים יחד במסגרות השונות, עושים זאת בהצלחה רבה.

לפעול בכל רשות מוניציפאלית ביעילות רבה
הנהלת בתי המשפט פותחת מרכז מידע ארצי וכל מי שצריך מידע במסגרת בית משפט השלום בירושלים, כפר סבא, אשדוד, נתניה, קריות, קריית שמונה ועוד, יכול להתקשר למספר טלפון אחד ולקבל את כל המידע הדרוש

לדעת בזמן אמת מה קורה
זו חובה ואין סיבה שהדבר לא יקרה. אזרחות טובה היא אינה רק נחלת הכלל אלא גם נחלתם של הגופים הפועלים לטובת האזרחים. מתוך כך פועלת הנהלת בתי המשפט ורשות האכיפה והגביה. כיום יכול אזרח לפנות דרך מוקד טלפוני שמפעילה הנהלת בתי המשפט ולדעת היכן עומדים הדברים בתיק הרלוונטי וכנ"ל גם למידע דומה במסגרת ההוצאה לפועל.

לשמור על הקשר לאורך זמן
גם בתי המשפט בישראל וגם ההוצאה לפועל הם בעלי תדמית שאינה תמיד הייתה חיובית בעיני הציבור ועל המסגרות הנ"ל חלה חובה לשנות זאת. השינוי, כאמור, בא לידי ביטוי עם הפנים לאזרח והפעלת מוקד שירות ארצי או מקומי בהחלט מניבות תוצאות מרשימות.

צריכים את המוקד? חייגו 1-900-72-00-42

להלן חלק מהשלוחות במוקד אליהם תוכלו להגיע דרך שירות האינדקס הטלפוני:
טלפון הוצאה לפועל
טלפון בית משפט
טלפון בית משפט השלום אשדוד
טלפון בית משפט השלום ירושלים
טלפון בית משפט השלום כפר סבא
טלפון בית משפט השלום נתניה
טלפון בית משפט השלום קריות
טלפון בית משפט קרית השלום שמונה

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com