שיער דליל
שירות לקוחות >> משקאות >> בית היין טלפון

בית היין - טלפון שירות לקוחות:
1-900-720-107


בית היין היא רשת חנויות המשווקת מוצרים מובחרים של משקאות חריפים, יינות ומוצרים נלווים, במחירים זולים יחסית לשוק. במכירות של משקאות אלכוהוליים בכמויות גדולות, לסיטונאים וליחידים באירועים, קיימות הנחות משמעותיות נוספות.

מוקד שירות לקוחות טלפוני בבית היין
באגפי שירות לקוחות של חברות רבות ישנו טיפול בבעיות ממוקדות, או מענה "טכני" מצומצם בלבד. היתרון המשמעותי במוקד הטלפון של בית היין הוא השירות שניתן מעבר לכל אלה. בבית היין ניתן ייעוץ לגבי בחירת היין המתאים לאירוע, וכן סיוע רב ככל שניתן להקלה על הלקוחות בארגון האירוע. מספר הטלפון של רשת בית היין הוא יותר ממחלקת שירות לקוחות בכל חברה אחרת.

מספר הטלפון של בית היין - מחויבות ללקוח
במוקד הטלפון של בית היין שומרים על רמה גבוהה של אחריות והקשבה לצרכי הלקוח, ודואגים לתת לו את כל המידע שדרוש לו בתחום הקשור לפנייתו. נציגי השירות מאזינים באכפתיות וברגישות לכל מי שיוצר קשר עם מספר הטלפון של הרשת. הנציגים מחוייבים לטפל בנושא בו פנה כל מתקשר, ועל הצד הטוב ביותר.

שירות לקוחות בראש סדר העדיפויות
שירות לקוחות טלפוני הוא אחד התחומים החשובים ביותר בכל ארגון, ואולי החשוב מכולם. בית היין רואה במוקד הטלפון של הרשת קו ישיר של תקשורת עם הלקוחות, המעניק יתרונות לשני הצדדים: מצד החברה, זוהי הדרך הטובה ביותר להבין את צרכי השוק ולהכיר כל לקוח מקרוב, ומצד הלקוחות, ניתן לקבל את כל המידע והתמיכה הדרושים בארגון אירוע, ובכל קנייה ופנייה.

לשירות הלקוחות של בית היין חייגו 1-900-720-107

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com