ויפאליס
שירות לקוחות >> בתי משפט והוצאה לפועל >> מרכז מידע בתי משפט

טלפון מרכז מידע בתי משפט: 1-900-72-00-42


מרכז המידע של בתי המשפט – למצוא כל המידע הנדרש
מערכת בתי המשפט בישראל מהווה את סך כל הפעילויות של הרשות השופטת במדינת ישראל, אחת משלוש רשויות בדמוקרטיה. כחלק מן השירות של מערכת בתי המשפט ניתן למצוא גם מרכז מידע ארצי, בו ניתנים כל הפרטים וכל המידע הנדרש על כל בית משפט, בן אם השלום, מחוזי או העליון.

מרכז המידע של בתי המשפט – הטלפון ככלי ליצירת קשר יעיל
לידיעת האזרחים, מספר הטלפון של מרכז המידע הארצי. באמצעות המספר ניתן יהיה להגיע למוקד ולקבל את כל המידע הדרוש. בין אם מדובר על תביעות וערכאות אחרות, אנשים יוכלו להתקשר ולברר. הרי דבר ידוע הוא שמערכת המשפט מתמודדת עם מספר רב של תיקים בכל שנה, מכל הסוגים, למעט תיקים רבניים, וכל אחד יכול כיום לקבל שירות טלפוני ולדעת בדיוק היכן עומדת הערכאה שלו.

מרכז המידע של בתי המשפט – כדי לדעת יותר
הנהלת בתי המשפט מציעה לציבור הרחב שירות טלפוני איכותי ויעיל ומציעה לפנות תמיד באמצעות הטלפון, כדי לחסוך בירוקרטיה והליכי בירור ארוכים יותר. אם הדבר מתאפשר, פשוט מתקשרים. אין צורך לברר בכל מקום מהו מספר הטלפון של בית משפט כזה או אחר, אלא ניתן להיכנס לאתר האינטרנט ולחפש.

לשפוט לבד מה טוב
תהליך הייעול בא לשפר את איכות השירות שמעניקים בתי המשפט לאזרחים, מתוך אמונה שהצדק חייב להיראות וכמה שיותר מהר לטובת הנוגעים בדבר.

צריכים את מרכז המידע של בתי המשפט? חייגו 1-900-72-00-42

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com