ויפאליס
שירות לקוחות >> בתי משפט והוצאה לפועל >> טלפון בית משפט השלום אשדוד

טלפון בית משפט השלום באשדוד: 1-900-72-00-42


מענה טלפוני של בית משפט השלום אשדוד
בבית משפט השלום באשדוד ניתן למצוא מגוון מדורים הנותנים שירות לאזרחים: ענייני משפחה, פלילי ותביעות קטנות. השירות המוצע לאזרחים הינו חלק מן התפיסה הדמוקרטית ולכל אזרח הנדרש לעזרתו או לטיפולו של בית המשפט - זוהי הכתובת. מעבר לכך, ניתן ליצור קשר באמצעות מספר טלפון

בית משפט השלום אשדוד - קבלת קהל ושירות טלפוני
כיום אין צורך רק לדעת מתי מתקיימת קבלת קהל בבית המשפט, כדי שניתן יהיה לברר פרטים לגבי ערכאות או תביעות בהליך, אלא ניתן בהחלט גם לפנות למענה הטלפוני. מוקד טלפוני הפועל גם בבית משפט השלום באשדוד מעניק שירות טלפוני המתאים את עצמו לכל אזרח, בוודאי לפי השפה הנדרשת. חשוב לדעת שפתיחת מרכז שירות טלפוני הינה חלק מתפיסת עולם המבוססת על הרצון לשרת טוב יותר.

בית משפט השלום אשדוד - עם הגב לים והפנים לציבור
הציבור יכול להיות סמוך ובטוח שבית המשפט ייתן מענה לכל הדורש זאת. אין צורך לשאול ולחפש בספרי הטלפונים את מספר הטלפון של בית משפט השלום באשדוד ברגע הצורך, אלא ניתן בהחלט ליצור קשר באמצעות האינטרנט, שם אפשר למצוא את מספר הטלפון של מרכז מידע ארצי הפועל לאורך שעות היום ואף ניתן ליצור קשר באופן ישיר עם מזכירות בית המשפט ולקבל מענה מהיר.

בית משפט השלום אשדוד – שמירה על קשר רציף
ככל שעובר הזמן ניתן לראות כי ההתייעלות של בתי המשפט ניכרת ואחת הדוגמאות הבולטות היא אותו שירות טלפוני ראוי ונחוץ, שהציבור לומד להעריך ולקבל כעובדה שאינה ברורה מאליה, לאור העומס הרב הקיים בבתי המשפט ככלל ובבית משפט השלום באשדוד בפרט.

צריכים את בית משפט השלום באשדוד? חייגו 1-900-72-00-42

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com