ונוסיל
שירות לקוחות >> בתי משפט והוצאה לפועל >> טלפון בית משפט השלום ירושלים

טלפון בית משפט השלום בירושלים: 1-900-72-00-42


בית משפט השלום ירושלים מתמיד בקשר ציבורי
בית משפט השלום ירושלים אוגד בתוכו מספר מדורים, כמו אזרחי, פלילי, תביעות קטנות, נוער, אפוסטילים וערעורי נכים. בית המשפט הוא מקום מקדשו של הצדק האנושי והדמוקרטי ותפקידו להניח את דעתם של האזרחים בכל סוגיה ולהרוות את צימאונם לצדק בגין עבירות, תביעות וכיוב'.

בית משפט השלום ירושלים - הפניה לכל מחלקה בנפרד
בבית המשפט בירושלים קיימת אפשרות לפנות באופן כללי אל מוקד המידע הארצי, שם קיים מוקד טלפוני שיכול להפנות אזרחים למקור הפיתרון לכל בעיה ומכל טלפון ניתן להתקשר ולדבר עם מרכז שירות יעיל ומאוד נגיש לאוכלוסיה הרחבה. לבית משפט השלום בירושלים יש גם מספר טלפון במרכזייה. כך ניתן לקבל הפנייה לכל מחלקה, בהתאם לערכאה ולצורך.

בית משפט השלום ירושלים - היתרונות של שירות טלפוני
לא כל אחד יכול וצריך להטריח עצמו להגיע לבית המשפט כדי לשאול את השאלה בשעות קבלת הקהל, למרות שהדבר בהחלט יעיל ונחוץ לא אחת. ההמלצה היא תמיד להתקשר לפני כן כדי לנסות ולקבל את המידע הדרוש טלפונית. שירות לקוחות שכזה מטעם מערכת בתי המשפט בכלל ובית המשפט בירושלים בהחלט מציע חלופה טובה לשאילתות של האזרחים.

בית משפט השלום ירושלים - לתת יחס חם ומכיל
כל אחד אוהב את היחס הטוב ביותר שמגיע לו ולעיתים כל מה שצריך זה פשוט לספק תשובות מהירות. זו מטרה עליונה וחשובה של בית המשפט בירושלים וכך ניתן שירות טלפוני כיצירת תחושה של יחס אישי.

צריכים את בית משפט השלום בירושלים? חייגו 1-900-72-00-42

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com