ויפאליס
שירות לקוחות >> בתי משפט והוצאה לפועל >> טלפון בית משפט השלום נתניה

טלפון בית משפט השלום בנתניה: 1-900-72-00-42


בית משפט השלום נתניה – שירות טלפוני
הליכים פליליים או תביעות אזרחיות יכולים לקחת זמן. בבית משפט השלום בנתניה קיימים המדורים הנ"ל לצד מדור תביעות קטנות וחשיבות המידע הזורם אל הציבור לאורך הערכאות השונות מחייב גם את בית המשפט להציג בפני האזרחים את כל הנדרש על מנת שהמידע יהיה נגיש. בבית משפט השלום בנתניה קיים שירות טלפוני

בית משפט השלום נתניה - שעות מענה לאורך השבוע
הנהלת בתי המשפט מציעה גם מרכז מידע ארצי, אך ניתן לפנות גם למזכירות של בית משפט השלום בנתניה כחלק מן השירות לציבור. בית המשפט מפעיל מוקד טלפוני אנושי לטבת המבקשים והשואלים והפעלת מרכז שירות שכזה הינו חשוב ופועל בימים א-ה בשעות 8:00-16:00, מספר שעות רב יותר משעות קבלת הקהל.

בית משפט השלום נתניה - בירור בתיקי משפטים
הבירור הינו צורך תמידי. מאחר והליך משפטי אורך זמן מה, על הציבור קיימת תמיד עננת חוסר ידיעה ולשם כך קיימים ערוצי תקשורת כמו האינטרנט כמו גם מספר טלפון של מוקד טלפוני מסור הפועל לטובת האזרחים.

השירות של בית משפט השלום נתניה כחלק מפעילות שוטפת
לא אחת ניתן לראות מוקד שירות בבית המשפט כשלוחה של בית המשפט עצמו. אין צורך לחכות לפתיחה כדי להמתין לקבלת הקהל, אלא יש את האפשרות להתקשר מכל מקום ואף מן הבית, כדי שהדבר לא יפגע בשגרה היומית של כל אזרח, כל בעל ערכה ותיק בבית משפט השלום בנתניה.

צריכים את בית משפט השלום בנתניה? חייגו 1-900-72-00-42

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com