ויפאליס
שירות לקוחות >> בתי משפט והוצאה לפועל >> טלפון בית משפט השלום קריות

טלפון בית משפט השלום בקריות: 1-900-72-00-42


בית משפט השלום קריות – שירות טלפוני לכל דצריך
בית משפט השלום קריות הינו בית משפט לערכאות נמוכות הפונה לציבור רחב מאוד ובמסגרת המוסד פעילים מדור אזרחי, פלילי, נוער וגם תביעות קטנות. מדובר בלא מעט מדורים המציעים את שירותי הצדק הבסיסיים לכל אזרח. שירות נוסף במקביל שקיים בבית המשפט הוא מוקד שירות באמצעות הטלפון

בית משפט השלום קריות - קשר עם האזרח
לכל המבקשים לשמור על קשר עם בית המשפט שלא במסגרת הדיונים או וגם לצד הקשר עם עורכי הדין, בבית משפט השלום קריות ניתן למצוא מענה טלפוני חם ומסביר פנים לכל אזרח. המקום גם מתפקד כמעין מרכז שירות אזרחי בענייני צדק וזכויות אזרח.

בית משפט השלום קריות - מוקד הפועל לאורך שעות היום
הפעילות של בית המשפט מתקיימת לאורך שעות היום וגם הלילה אם הדבר נדרש, וניתן ליצור קשר באמצעות מרכז מידע ארצי או מוקד טלפוני מקומי בנושאים שונים, תלוי בערכאה. המידע אודות תיק כזה או אחר קיים גם באינטרנט, אך בזמן אמת תמיד חשוב ומומלץ לבדוק עם אנשי המוקד הטלפוני של בית המשפט.

בית משפט השלום קריות - לקבל מענה במקום
עקב ריבוי תיקים בפעילות השוטפת של בית משפט השלום קריות, העומס קיים כל הזמן ולכן מומלץ לבדוק את הקשר עם בית המשפט בכל אפיק שהוא, כולל וראשית כל באמצעות שירות טלפוני. מטרת השירות להקל על העומס ולהפנות אזרחים למדורים הנכונים.

צריכים את בית משפט השלום בקריות? חייגו 1-900-72-00-42

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com