ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> אוניברסיטאות >> אוניברסיטת בן-גוריון בנגב טלפון

אוניברסיטת בן-גוריון *
1900-72-05-83

באינדקס האוניברסיטאות של ישראלBen Gurion University, הלא היא אוניברסיטת בן גוריון בנגב, החלה את תהליך הקמתה בשנת 1962 בעיר באר שבע. משנת 1969, משהוכרה בתור אוניברסיטה באר שבע כעיר התפתחה יחד איתה בקצב מהיר. עם פיתוחה של אוניברסיטת בן גוריון באר שבע הלכה והתמלאה סטודנטים, והחיבור בין השתיים יצר אווירה ייחודית וסטודנטיאלית, שאין באף מוסד לימודים אחר. כל העיר התפתחה סביב אוניברסיטת בןגוריון ומספרם של הסטודנטים רק הלך וגדל. עבורכם, סטודנטים ומועמדים, הקמנו שירות מודיעין חדש שיאפשר לכם גישה פשוטה אל כל המידע על אוניברסיטת בן גוריון - בשיחת טלפון אחת.

הכל על לימודים באוניברסיטה בבאר שבע
מודיעין טלפוני מתקדם זה, מאפשר לכם לגשת בקלות ובנוחות אל כל היחידות האקדמיות, הפקולטות, החוגים והשירות האקדמי באוניברסיטת בן גוריון בנגב:
גישה אל כל הפקולטות: הפקולטה לחקר המדבר, הפקולטה למדעי הבריאות, הפקולטה למדעי ההנדסה, הפקולטה למדעי הטבע, הפקולטה למדעי הרוח והחברה, הפקולטה לניהול, מכון בן גוריון לחקר ישראל והציונות; היחידות האקדמיות הנוספות: בית ספר קרייטמן ללימודי מחקר מתקדמים, המרכז האוניברסיטאי ללימודי חוץ, המרכז ללימודים קדם אקדמיים, התכנית האקדמית ללימודי טיס, קמפוס אילת; תוכניות לתואר ראשון, תואר שני ודוקטורט; וכל השירותים האקדמיים: הרשמה, תנאי קבלה, מידע אישי, מעונות תוכניות לימודים, מלגות, אגודות הסטודנטים ועוד.

שיחת טלפון ואתם מוכנים ללימודים
בחיוג אל שירות מודיעין במספר הטלפון, תכוון אתכם המערכת החכמה בלחיצות מקשי הטלפון אל המידע הדרוש לכם. מספר טלפון זה יוביל אתכם אל מודיעין טלפוני מרכזי, בו יעמוד לרשותכם מידע גם אודות אוניברסיטאות ומכללות נוספות בארץ. השירות מאפשר לכם להתכונן ולתכנן את הלימודים - בשיחת טלפון אחת. בכל עת ומכל מכשירי הטלפון, רק תתקשרו.

צריכים את הטלפון שלאוניברסיטת בן גוריון? חייגו 1900-72-05-83

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com