טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> בנקים

אינדקס הבנקים בישראל 1900-72-1166


מחפשים מידע שימושי אודות בנק זה או אחר? צריכים עזרה והכוונה בנושא של בנק און ליין? זקוקים להלוואת אקספרס או הלוואת משכנתא לרכישת דירה? כאן תמצאו כל מה שחיפשתם וכל המידע השימושי על בנקים בישראל: טלפון, כתובת, שירות לקוחות, שעות פתיחה, סניפים, מספר בנק וכתובת אתר האינטרנט.

בנקים – כל המגזרים
מערכת הבנקאית בישראל היא מערכת מאוד מתקדמת ותואמת את הסטנדרטים הבינלאומיים. היא מונה עשרות בנקים שונים הכוללים מאות סניפים בפריסה ארצית במטרה לספק לצרכן הישראלי את כל הכלים הפיננסיים הנחוצים לו לניהול התקציב המשפחתי או העסקי שלו. חלקם של הבנקים פונים לכל המגזרים, כמו בנק דיסקונט, בנק הפועלים, בנק לאומי ואחרים אך ישנם גם בנקים פחות מוכרים לקהל הלא מקצועי כגון בנק מסד (למגזר עובדי ההוראה ומערכת החינוך), בנק ערבי ישראלי (למגזר דוברי הערבית), בנק פועלי אגודת ישראל (למגזר הדתי והלאומי), בנק ירושלים, בנק יובנק (למגזר של בעלי ממון), בנק דקסיה, בנק הדואר והבנק למסחר. לרשימה הזו חשוב גם להכניס את בנק ישראל שהוא למעשה הבנק הראשי כאן בארץ שמטרתו לפקח על כלכלת המשק ועל המערכת הבנקאית.

בנקים – כל השירותים
בנקים נועדו לסייע לאזרחים פרטיים ולגופים ציבוריים או עסקיים לנהל את כספיהם, תוך שימוש בכלים כמו חיסכון, השקעות, הלוואות, משכנתאות וכו'. לכל בנק יש היום אתר אינטרנט בו ניתן לבצע פעולות מקוונות ולהתעדכן אודות שירותי הבנק: ריבית בנק, הלוואות בנק, כניסה לחשבון בנק, בנק און ליין, סניפים ושעות פעילות. בנוסף לכך באתרי האינטרנט של הבנקים אפשר למצוא מידע כגון בנק דרושים, בנק סקרים והודעות לעיתונות, דו"חות כספיים וכן הלאה. לרשותם של הגולשים גם מחשבונים כגון מחשבון משכנתא, מחשבון ריביות, מחשבון הצמדה, מחשבון זכאות מטעם משרד השיכון, מחשבון ניהול חשבון עו"ש ועלויות כרטיס אשראי.

למוקדי השירות של כל הבנקים בישראל חייגו: 1900-72-1166

להלן חלק מהבנקים אליהם תוכלו להגיע דרך שירות האינדקס הטלפוני:
טלפון שירות לקוחות בנק לאומי
טלפון שירות לקוחות בנק הפועלים
טלפון שירות לקוחות בנק דיסקונט
טלפון שירות לקוחות בנק הבינלאומי
טלפון שירות לקוחות בנק אוצר החייל
טלפון שירות לקוחות בנק איגוד
טלפון שירות לקוחות בנק יהב
טלפון שירות לקוחות בנק מזרחי טפחות
טלפון שירות לקוחות בנק דקסיה
טלפון שירות לקוחות בנק הדואר
טלפון שירות לקוחות יובנק
טלפון שירות לקוחות בנק ירושלים
טלפון שירות לקוחות בנק ישראל
טלפון שירות לקוחות בנק מסד
טלפון שירות לקוחות בנק ערבי ישראל
טלפון שירות לקוחות בנק פועלי אגודת ישראל

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com