טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> בנקים >> טלפון בנק ישראל

בנק ישראל *
1900-727-285
באינדקס כל הבנקים של ישראל


בנק ישראל מחזיק בעמדה מרכזית ומשפיע רבות על המשק הישראלי ואזרחי המדינה. בנק ישראל קובע את הריביות על חסכונות ועל הלוואות, מציג את שער הדולר, קובע את יעדי האינפלציה, מנהל מידע סטטיסטי, מפקח על המערכת הבנקאית ועוד הרבה מטלות אחרות מוטלות על כתפיו במטרה שהמשק שלנו יתפקד כראוי והאזרחים יזכו לרווחה. כאן באתר ריכזנו עבורכם את הפרטים השימושיים אודות בנקישראל: טלפון, כתובת, שירות לקוחות, שעות פתיחה וכו'. דרכנו תוכלו למצוא את כל המידע: בנק ישראל שערים, בנק ישראל ריבית, בנק ישראל מטבעות, חשבונות מוגבלים בנק ישראל, הלוואה למוגבלים ונתונים סטטיסטיים מעודכנים.

בנק ישראל – הגוף המקפח
שש שנים לאחר קום המדינה נוסד הבנק המרכזי של מדינת ישראל – בנק ישראל. זהו גוף ממשלתי שפעילותו קבועה בחוק ומטרתו לשמור על יציבות המחירים במשק, לתמוך בהשגת יעדי הממשלה ולתמוך במערכת הפיננסית. הוא אחראי על קביעת הריביות, על הצגת שער מטבע החוץ ועל שמירה על רמת האינפלציה בהתאם ליעדים ומצבו של המשק. בשנים האחרונות עמל הבנק רבות להגברת המודעות בקרב הציבור בנוגע לתחומי אחריותו של בנק ישראל.

בנק ישראל – מידע שימושי
באתר האינטרנט של בנק ישראל לרשותם של הגולשים המון מידע שימושי אודות הבנק ואודות נושאים המעניינים כל צרכן שיש לו חשבון בבנק. מידע זה כולל: חשבון עו"ש, עמלות, כרטיסי אשראי, מעבר בנק, שיק ללא כיסוי, חוזים אחידים ועוד. בנוסף לכך, לרשותם של הגולשים כלים ומחשבונים: עלויות ניהול חשבון עו"ש, עלויות כרטיס אשראי, עמלות פירעון מוקדם של משכנתאות, תרגום ריבית אפקטיבית לנומינלית ולהפך, עלויות שינוי מועד החיוב בחודשי המשכנתא, מחשבון זכאות לסיוע ברכישת דירה, שערים יציגים בנק ישראל, ריביות בנק ישראל וכן הלאה.

צריכים את מוקד שירות הלקוחות של בנק ישראל? חייגו 1900-727-285

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com