ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> בנקים >> טלפון בנק מסד

בנק מסד *
1900-727-285
באינדקס כל הבנקים של ישראל


בנק מסד הוא בנק ישראלי המציע פתרונות פיננסיים שונים למגזר עובדי ההוראה ומערכת החינוך ולבעלי עסקים מהתחום. אלו הם הפתרונות שאפשר למצוא בכל בנק מסחרי: עו"ש, אשראי, מט"ח, תוכניות חיסכון וכן הלאה. כאן באתר ריכזנו עבורכם את כל המידע השימושי אודות בנק מסד: רשימת סניפים, טלפון, כתובת, שירות לקוחות, שעות פתיחה וכו'.

בנק מסד – לאנשי ההוראה והחינוך
בנק מסד נמצא בבעלות הסתדרות המורים והבנק הבינלאומי. פעילותו היא בתחום החינוך וההוראה והוא מוביל אותו בהצלחה מזה שנים רבות. בין לקוחותיו גם אנשים פרטיים וגם מוסדות, ארגונים וחברות. לרשותם 16 סניפים ברחבי הארץ: ירושלים, תל אביב, רמת גן, ראשון לציון, חולון, נתניה, פתח תקווה, חדרה, חיפה, כרמל, כרמיאל, שפרעם, נצרת, כפר סבא, באר שבע, אשדוד. בכל סניף אפשר למצוא יועצים מקצועיים בכל סוגי הכלים הפיננסיים, זאת בנוסף לתמיכה ולפעולות עצמאיות שניתן לבצע באמצעות אתר האינטרנט של בנק מסד. באתר תמצאו את כל המידע אודות בנק מסד, תקבלו רשימת סניפי בנק ובעזרת סיסמא תוכלו להיכנס לחשבון הבנק האישי שלכם.

במק מסד – לאנשי עסקים וחברות
בנק מסד מעמיד לרשותם של לקוחותיו את כל הכלים הפיננסיים החדשים והנחוצים בעולם העסקי. הוא מעמיד לרשותם מגוון סוגי אשראי ומימון, השקעות, משכנתאות, חיסכון וכו'. חטיבת שוק ההון של בנק מסד מציעה סל השקעות מקיף ומגוון הכולל פיקדונות שקליים, מט"ח, פיקדונות חיסכון במגזרי הצמדה שונים וכן הלאה. בשנת 2006 הבנק הצטרף כחבר בבורסה לניירות ערך בתל אביב, מה שמאפשר לו כיום לספק ללקוחותיו קשת רחבה של פתרונות בתחום השקעות ההון. כמו כן, לרשותם של הלקוחות עומדת מערכת יעוץ ממוחשבת מהמתקדמות ביותר כיום בישראל המציעה את כל סוגי הבנקאות הישירה.

צריכים את מוקד שירות הלקוחות של בנק מסד? חייגו 1900-727-285

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com