טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> בנקים >> טלפון בנק ערבי ישראלי

בנק ערבי ישראלי *
1900-727-285
באינדקס כל הבנקים של ישראל


בנק ערבי ישראל הוקם לפני למעלה מחמישה עשורים במטרה להעניק פתרונות פיננסיים לצרכים הייחודיים של האוכלוסייה הערבית בישראל המתגוררת בצפון הארץ. זהו בנק מסחרי לכל דבר ולקוחותיו נהנים משלל מוצרים ושירותים כגון פתיחה וניהול חשבון עו"ש, הלוואות משכנתא, הלוואת לטווח קצר, השקעות בבורסה, חיסכון וכל אלה ניתנים לא רק בסניפים של הבנק אלא גם באמצעות אתר אינטרנט מתקדם. רוצים לקבל עוד פרטים על בנק ערבי ישראל? מחפשים בנק ערבי סניפים? צריכים טלפון של שירות לקוחות או שעות פתיחה של הסניף הקרוב לביתכם? כאן תמצאו את כל המידע המקיף והעדכני אודות בנק ערבי ישראל.

בנק ערבי ישראלי – על הבנק
בנק ערבי ישראל נוסד בשנת 1960 כדי לשרת את קהל הלקוחות דוברי ערבית של בנק לאומי המתגוררים ביישובים בצפון הארץ. הוא נמצא בבעלות בנק לאומי המחזיק בכ- 99% ממניותיו. עובדה זו מאפשרת לו וללקוחותיו של בנק ערבי ישראל ליהנות מהתשתית הקיימת של בנק לאומי. לרשותם של הלקוחות למעלה מ- 30 סניפים של הבנק וגם אתר אינטרנט מתקדם, שגם הוא נתמך בתשתיות תקשורתיות של בנק לאומי. כתובת האתר - aibank.co.il. בין הלקוחות הם אזרחים מהמגזר הפרטי, בעיקר שכירים ומהמגזר המסחרי (עסקים קטנים, חברות ומוסדות).

בנק ערבי ישראלי – על השירותים
בנק ערבי ישראל מעמיד לרשות לקוחותיו כמה סוגי חשבונות: חשבון סטודנט, חשבון חיילים, מורים, שומרים, רופאים, ייחודי זהב, ייחודי יהלום, ייחודי פלוס, סופר ייחודי ועוד. לרשותם גם כמה סוגי השקעות וחיסכון: פיקדונות, מטבע חו"ל, גמל והשתלמות, קרנות נאמנות. הם יכולים ליהנות מכרטיס אשראי של לאומי קארד ומהלוואות אקספרס עד 100 אלף שקל לעד 60 חודשים, הלוואת לרכישת רכב (עד 90% ממחיר הרכב), הלוואת לתקופות מיוחדות ומשכנתאות לרכישת דירה או בית.

צריכים את מוקד שירות הלקוחות של בנק ערבי ישראלי? חייגו 1900-727-285

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com