ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> מכללות >> טלפון בצלאל

בצלאל אקדמיה לאומנות ועיצוב *
1900-72-0070

באינדקס האוניברסיטאות של ישראלהאקדמיה לאמנות ועיצוב בצלאל ירושלים, נוסד לראשונה בשנת 1906 והיה לביה"ס הראשון לאמנות בישראל. בשנת 1955 זכה ביה"ס להכרה אקדמית ומאז הרחיב את היצע המחלקות האקדמיות בתחומי העיצוב והאמנות. בחיוג אל מספר טלפון, יעמוד לרשותכם כל המידע הדרוש לכם, אודות לימודי עיצוב, אדריכלות ואמנות בבצלאל. במקום לחפש באינטרנט: "עיצוב לימוד ירושלים" או "לימודים ירושלים בצלאל", תוכלו לחייג אל השירות בכל עת ומכל מכשירי הטלפון, ולקבל את כל המידע הדרוש לכם אודות לימודים בבצלאל.

מודיעין טלפוני לאקדמיה לאמנות ועיצוב בצלאל
בחיוג אל טלפון, יעמוד לרשותכם שירות מודיעין מתקדם, באמצעותו תוכלו לקבל את כל המידע על תוכניות הלימוד האקדמיות בבצלאל, בשיחת טלפון אחת:
תוכניות לתואר ראשון: B.F.A תואר בצורפות ואופנה, צילום, עיצוב קרמי וזכוכית, ואומנות. B.DES תואר באמנויות המסך, עיצוב תעשייתי ותקשורת חזותית. B.Arc תואר בארכיטקטורה.
תוכניות לתואר שני בביה"ס לתארים מתקדמים: M.F.A תואר שני באמנויות, M.A תואר שני במדיניות ותיאוריה של האומנויות, M.Urb.Des תואר שני בעיצוב אורבני ו M.DES תואר שני בעיצוב תעשייתי.
כמו כן, ישנה היחידה ללימודי חוץ, המציעה לימודי סדנאות וקורסים אקדמיים במבחר תחומי העיצוב והאומנות.

כל מה שרציתם לדעת – שיחת טלפון אחת
בחיוג אל מספר הטלפון המצורף, תגיעו אל שירות מודיעין מרכזי בו תכווין אתכם המערכת החכמה שלנו בלחיצות מקשי הטלפון אל המידע הדרוש לכם. לרשותכם יעמוד כל המידע לו אתם זקוקים, אודות האקדמיה לעיצוב בצלאל: בחינות קבלה, שכ"ל, תוכניות לימודים, מעונות סטודנטים ועוד. כמו כן, יעמוד לרשותכם כל המידע גם אודות מכללות ואוניברסיטאות נוספות בארץ לתחומי עיצוב, אדריכלות ואומנות. השירות מאפשר לכם להשוות בין מוסדות הלימוד, להתכונן ולתכנן את הלימודים, בשיחת טלפון אחת בלבד.

צריכים את הטלפון של בצלאל? חייגו 1900-72-0070

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com