טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> משרדי כרטיסים >> בראבו טלפון

בראבו *
1900-720-571

באינדקס משרדי הכרטיסים של ישראל


קופת הכרטיסים האינטרנטית בראבו היא המקום הטוב ביותר למצוא בו את כל המופעים העכשוויים מבית היוצר של האומנים המקומיים וגם אמנים המגיעים אלינו מחו"ל. בקופת בראבו תוכלו לבצע קניית כרטיסים עבור הצגות תיאטרון, הצגות ילדים, מופעים של זמרים, להקות מחו"ל, מופעי סטנד אפ, סיורים, תערוכות ועוד. כאן באתר לרשותכם כל המידע המקיף אודות בראבו: כתובת אתר אינטרנט, טלפון של שירות לקוחות, אפשרויות הזמנה, אינדקס קטגוריות של מופעים ועוד.

בראבו – למבוגרים
בקופת הכרטיסים בראבו אפשר למצוא כל אטרקציה וכל אירוע שרק רוצים. לרשותכם כל האמנים האהובים: אדיר מילר הופעות, אייל גולן הופעות וגם שרית חדד, מאיה בוסקילה, עומר אדם, שלמה ארצי, שלום חנוך, אביב גפן, קובי פרץ, משה פרץ, קובי מימון, ישראל קטורזה, עדי אשכנזי, רשף לוי, ננסי ברנדס, אלי יצפאן ועוד רבים אחרים. אתם יכולים להזמין כרטיסים להופעת דפש מוד או מדונה, להופעה של לורד אוף דה דנס או למופע של פלמנקו. חשוב גם לציין שקופת בראבו פועלת גם בשפה הרוסית ומציעה לקהל עולי בריה"מ שלל אירועים בשפה הרוסית, בדרך כלל של אומנים בעלי שם המגיעים לסיבוב הופעות מרוסיה.

בראבו – לילדים
גם לילדים קופת כרטיסים בראבו מציעה שלל פעילויות מרתקות בכל ימות השנה. באתר אפשר למצוא פסטיגלים ופסטיבלים בחנוכה ובמועדים אחרים, כרטיסים לקרקס מדגסקר או קרקס מדראנו, כרטיסים למופעים של יובל המבולבל או דוד חיים, טיפ וטופ, כרטיסים להצגות כמו פינוקיו, ספר הג'ונגל, אלדין, סינדרלה, שלגיה, הדייג ודג הזהב, גם להצגת תיאטרון נדנדה שהוא תיאטרון צללים שחור ומרתק במיוחד. יש גם כרטיסים לבילוי משפחתי עם הילדים כמו עיר הקרח בירושלים, תערוכת גוף האדם, סיור של דיאלוג בחשיכה של מוזיאון המדע ברחובות, תערוכה מיצגים של הצייר ואן גוך וכן הלאה.

צריכים את הטלפון של בראבו? חייגו 1900-720-571

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com