טיפטופ-סופר

ברדלס *
1900-720-562

באינדקס חברות הגרר ישראל


צריכים שירות גרירה או חילוץ? נתקעתם באמצע הכביש בלי דלק? יש לכם פנצ'ר או תקלה מכאנית? עברתם תאונה ואתם זקוקים לרכב חלופי ולשינוע עד הבית? עם ברדלס שירותי דרך אתם יכולים להיות רגועים שאתם בידיים טובות והרכב שלכם תחת פיקוח מקצועי הדוק. כאן באתר תמצאו מידע שימושי על שירותיה של חברת ברדלס ועל החברה עצמה: טלפון, שעות פעילות, מוקד לקוחות, כתובת אתר האינטנרט, כתובת החברה וכו'. אתם מוזמנים לפנות לחברה 24 שעות ביממה ובכל ימות השנה. השירות שתקבלו יהיה מיידי, מקצועי ויעיל, בכל מקום בארץ ובכל סוג בעיה.

ברדלס – על החברה
חברת ברדלס מזה שנים רבות עוסקת במתן שירותי דרך, גרר, חילוץ ותיקונים. היא מנוהלת על ידי מכונאי מוסמך, שלצידו פועלים מספר רב של צוותי מכונאים וחשמלאים מקצועיים ומוסמכים. כל מי שעובד בחברה עבר בדיקה מקיפה של אמינות, יושר, רקע פלילי וכמובן רקע מקצועי. זה אומר, שכאשר ברדלס שירותי דרך שולחת אליכם טכנאי, גם אם זה במקום הכי נידח ושומם, אתם יכולים להיות רגועים. הטכנאי יגיע אליכם במינימום זמן ויעניק שירות רלוונטי, בהתאם לתנאי העסקה עם המנוי. בין לקוחותיה של חברת ברדלס – חברות ביטוח, השכרת רכבים, טרייד אין, אנשים פרטיים ומוסדיים.

ברדלס – שירותים
חברת ברדלס שירותי דרך מציעה לציבור הנהגים ברחבי הארץ שלל פתרונות ושירותים מקצועיים. בין השירותים: גרר, חילוץ, שירותי רכב, גרירת קטנועים, גרר אופנועים, החלפת סטרטרים ואלטנטורים (גם לא במקרה של תאונה או תקלה), התקנת אזעקות לרכב קודניות ושלטי נוחות, ביצוע ניתוח קודניות וכספות, מכירת מצברים לכל סוגי הרכבים, תיקון והחלפת משאבות דלק (בעיקר ברכבים ישנים), הכנת רכבים לטסט שנתי (צמיגים, ברקסים, כיוון גלגלים, זיהום אוויר ועוד. אין צורך להגיע למוסך כי את כל השירותים הללו ניתן להזמין עד הבית.

צריכים את הטלפון של ברדלס? חייגו 1900-720-562

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com