ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> בית חולים >> ברזילי טלפון

בית חולים ברזילי *
1900-72-9955
באינדקס בתי החולים של ישראלבאפשרותכם להתקשר למוקד המודיעין הטלפוני שלנו וליצור קשר עם המרכז הרפואי על שם ברזילי באשקלון. בית חולים ברזילאי מהווה כתובת רפואית לאוכלוסייה רחבה של תושבי אשקלון והסביבה, ומציע להם שירותי רפואה מתקדמים, בשלל מרפאות, מחלקות, יחידות, מעבדות ומכונים שבבית החולים, לרבות חדר לידה, אורולוגיה, אורתופדיה, אף אוזן גרון, גריאטריה, טיפול נמרץ, כירורגיה, מיון, נוירולוגיה, עיניים, פנימית, שיקום אורתופדי, ועוד. הנכם מוזמנים לצלצל לטלפון של המרכז הרפואי ברזילי לבצע זימון תורים, לתאם מועד לסיור חדר לידה, להזמין לידה בחדר לידה, ולקבל כל מידע רפואי שימושי ורלוונטי אודות בית החולים והשירותים המוצעים בו. במרכז רפואי ברזילי באשקלון מתנהל בית ספר לסיעוד המהווה חלק מהמרכז הרפואי ברזילי, המתאפיין בעצמאות הפעלה חינוכית ומנהלית. בית ספר לאחיות ברזילי פותח בפני בוגריו אפשרויות קריירה מגוונות המבטיחות אפשרויות קידום בתחומי טיפול שונים, בתחומי נוהל והדרכה במגוון מסגרות בריאות. לימוד בבית הספר לסיעוד ברזילי מאפשר לבוגריו לרכוש מקצוע שמאפשר עבודה בשעות נוחות וגמישות, ברמת שכר גבוהה יחסית, אפשרויות קידום ותעסוקה בארץ ובחו"ל. באפשרותכם להתקשר לטלפון של בית הספר לסיעוד ברזילי ולברר את כל הפרטים הנחוצים לכם אודות אפשרויות הלימוד בבית ספר לאחיות ומגוון תכניות ההכשרה המוצעות בו.

גם הטלפון של בית חולים ברזילי באינדקס בתי החולים של ישראל 1900-72-9955

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com