טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> חברות תעופה >> בריטיש איירוויס טלפון

בריטיש איירווייס *
1900-72-0048
באינדקס חברות התעופה של ישראל


רוצים לטוס לחו"ל?עסקי, טיול, טיול משפחתי? מחפשים מידע אודות מבצעים שונים על טיסות אירופה או לארה"ב?

British-Airways תוכלו למצוא טיסות לאירופה וגם לארה"ב במחירים אטרקטיביים, בריטיש איירוויס מציעה מחירים מעולים בעיקר בנסיעות ליעדי המשך (שיקאגו, סן פרנסיסקו, וושינגטון, מיאמי ועוד) לרוב מציעה בריטיש איירווייס את הדיל הטוב ביותר, ובהפרש ברור.
בבריטיש איירוויס תוכל למצוא את תוכנית הנוסע המתמיד שלה שאחרונה אף שודרגה והיא תאפשר גם לנוסעים בכרטיסים מוזלים במחלקת תיירים לצבור נקודות, אשר מאפשרות להשיג הטבות, כמו: שימוש בטרקלינים.
כמו כן היא בצעה מהפך בתמחור הקו לישראל כך יותר ויותר לתיירים ולאנשי עסקים חושבים שהיא אטרקטיבית לטיסות מהארץ ויותר אנשים מבצעים בה "קונקשן" ליעדי המשך.

חופשה נעימה!
קישור
צריכים את הטלפון של בריטיש איירווייס? חייגו לאינדקס 1900-72-0048

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com