ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> בר מים >> הדס טלפון

בר מים הדס *
1900-72-00-35
באינדקס חברות ברי המים של ישראלשירות לקוחות של בר מים הדס

זקוקים לשירות הלקוחות של בר מים הדס? רוצים ליהנות גם כן משירות מקצועי, מיומן ואדיב למערכת של מתקן מים, מסנן מים או מטהר מים? כל התשובות בטלפון אחד – פשוט להתקשר לטלפון 1900-72-00-35 וליהנות משירות מקצועי המסופק כבר לעשרות אלפי לקוחות החברה.

בר מים הדס – מים איכותיים לכל טעם ולכל דורש

הדס פתרונות סינון הינה מהחברות המובילות בישראל בפיתוח ושיווק של מערכות של סינון מים, טיהור מים, חימום וקירור מי השתייה, ומספקת מערכות מים ומתקן מים לבתים פרטיים, עסקים ומוסדות ברחבי הארץ ובחו"ל.

הדס מאפשרת לכם ליהנות ממבחר פתרונות לכל דרישה ולכל טעם - מתקני סינון מים וטיהור מים, קולר, מיני בר, בר מים, מתקני מים, מתקני מים רצפתיים, ערכות מסננים, פילטר או מסנן להחלפה למים, מסנני אבנית, ערכות סינון ביתיים וחיצוניים ועוד. בנוסף מציעה ללקוחותיה הדס גם מוצרים נוספים ומשלימים כגון מכונות קפה וקפסולות לקפה.

אז מעתה כבר אין צורך לחפש את מספר הטלפון של הדס – פשוט להתקשר לטלפון 1900-72-00-35 ולמצוא במספר אחד את הכתובת לכל השאלות בנוגע למתקני מים, מסננים, בר מים, מיני בר, טיהור וסינון מים, וכיו"ב.

צריכים את הטלפון של בר מים הדס? חייגו 1900-72-00-35

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com