ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> בר מים

אינדקס חברות המים בישראל 1900-72-00-35מים מינרליים או מיני בר? כל האפשרויות והפרטים בטלפון אחד

גם אתם מעדיפים להימנע משתיית מי ברז, אך מבולבלים משפע האפשרויות השונות של המים הנמצאים בשוק? מבולבלים מהאפשרויות השונות של מתקני מים, מכשיר מים, מסנן מים, מטהר מים, מתקנים המבצעים אוסמוזה הפוכה, ומתקשים לבחור בין מגוון האפשרויות של מים מינרליים או מיני בר מים ביתי או למשרד?

את כל התשובות תוכלו למצוא בטלפון אחד – פשוט להתקשר לטלפון 1900-72-00-35 ולדבר עם שירות הלקוחות של חברות המים וברי המים המובילים בארץ.

באמצעות שיחת טלפון אחת לטלפון 1900-72-00-35 תמצאו כתובת לכל השאלות ולהגיע לחברות המובילות בתחום - מי עדן, נביעות, תמי 4, אלקטרה בר, בר מים הדס, צלול, מעיינות, טיב המים ואקווה בר.

מתקן מים או מסנן מים? כל התשובות ממחלקות שירות לקוחות

את המים המינרלים ניתן לרכוש בבקבוקי פלסטיק, בעיקר של המותגים הגדולים נביעות, מי עדן ועין גדי.

אפשרות נוספת היא התקנה בבית או במשרד של מתקן מים חשמלי המבצע פעולות של סינון שונות של המים, או בר מים עם כד מים גדול. יתרון מרכזי של בר מים הוא אי הצורך בנשיאת בקבוקי מים כבדים, וזמינות מיידית של מים קרים או רותחים.

אז איך אתם מעדיפים את המים המינרליים שלכם?

מרכז שירות טלפוני של כל חברות המים בישראל: 1900-72-00-35

להלן חלק מחברות המים אליהם תוכלו להגיע דרך שירות האינדקס הטלפוני:
טלפון מי עדן
טלפון נביעות
טלפון תמי4
טלפון אלקטרה בר
טלפון בר מים הדס
טלפון צלול
טלפון מעיינות
טלפון טיב המים
טלפון אקווה בר
טלפון מי הטבע

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com