טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> עיריות >> עיריית בת ים טלפון

עיריית בת ים *
1900-72-0067

באינדקס העיריות של ישראלעיריית בת ים היא מוסד שלטון מקומי הממונה על העיר בת ים, ניהולה ופיקוחה. בדומה למוסדות שלטון אחרים, העירייה מורכבת ממחלקות ואגפים העוסקים בנושאים השונים על סדר היום: פיתוח עירוני ואיכות הסביבה, חטיבת הכספים, אגף הנדסה, מחלקה משפטית, רישוי עסקים, שילוט ופרסום, היחידה לקיימות ואיכות הסביבה, אגף תרבות, שיקום שכונות, אגף תברואה, אגף הכנסות – ארנונה, מבני ציבור, משאבי אנוש, בית המשפט לעניינים מקומיים, אגף החינוך, אגף שירותים חברתיים, מוקד עירוני ופניות הציבור, מחלקת חוף הים, תרבות הדיור, ביטחון ושירותי חירום, שרות וטרינרי, פיקוח עירוני ורשות החניה, וכו'.

כל שירותי העירייה בשיחת טלפון אחת
מתוקף תפקידה, אחראית עירית בת ים על מתן שירות ומידע עירוניים לתושבי בת ים. על מנת להקל עליכם את ההתקשרות עם האגפים והמחלקות השונים בעירייה, וכן, לחסוך לכם זמן יקר וחיפושים אחר מספרי טלפון – הקמנו שירות מודיעין ייחודי. בחיוג אל מספר טלפון, תגיעו אל מודיעין טלפוני המושתת על מערכת חכמה לניתוב שיחות. בלחיצות פשוטות על מקשי הטלפון תוביל אתכם המערכת אל המידע הדרוש לכם: שעות קבלת קהל, תשלומי ארנונה, דוחות ומים, רישום לגני עירייה ועוד. הטלפון הנ"ל הינו מספר מרכזי הזמין לכם בכל שעות היום, ומכל מכשיר טלפון.

מודיעין טלפוני לשירות נוח ומהיר
השיטה המוכרת לכולנו לקבלת מידע ובירור פרטים, הינה חיפוש ברשת אינטרנט. אולם, הזנת ביטויים, כגון: "מפת בת ים עירייה", או "טלפון תשלום ארנונה", לא תמיד מניבים את המידע אליו אנו מכוונים. שירות מודיעין, מציע לכם אלטרנטיבה נוחה יותר, מהירה יותר ואמינה יותר. כל שעליכם לעשות הוא לחייג אל מספר הטלפון המצורף, לעקוב אחר הוראות המערכת ולקבל את המידע הדרוש לכם.

צריכים את הטלפון של עיריית בת ים? חייגו 1900-72-0067

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com