טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> ביגוד והלבשה >> גולברי טלפון

שירות לקוחות Golbary
1900-72-99-95

באינדקס הביגוד וההלבשה של ישראל


Golbary הינה רשת ביגוד אופנה לנשים מהמובילות בישראל, בעלת מוקד שירות לקוחות מהמובילים בארץ. אנשי מוקד השירות של Golbary, משקיעים מחשבה ומאמצים רבים על מנת לספק ללקוחות הרשת את המענה הטוב והמהיר ביותר בכל פעם. כך הם מסוגלים להפוך לקוחה לא מרוצה ללקוחה נאמנה, באמצעות טיפול מסור לשביעות רצונה.

מוקד שירות טלפוני – Golbary
מוקד השירות הטלפוני של רשת Golbary, מאפשר ללקוחות החברה להתעדכן בכל הפרטים החמים: מי שמחייגת את מספר הטלפון של Golbary תוכל לקבל מידע על בגדים חדשים בקולקציה שזה עתה הגיעו לסניפים, סיילים מטורפים ועוד. אך לא פחות חשוב מכך, נציגי השרות זמינים לטפל בבעיות ובקשות מסוגים שונים. הלקוחה שעברה חווית קנייה מסוימת ומעוניינת לשתף בה את המוקד, תתבקש למסור את פרטיה המלאים, באיזו חנות ביקרה, במידה והיו פריטים חסרים – באלו פריטים מדובר, איך הייתה הקולקציה בעיניה, מהי רמת השירות לדעתה, ולבסוף הערות כלליות אם יש. כל פנייה מטופלת בזריזות האפשרית, וביעילות הגבוהה ביותר. אותן פניות שמתקבלות במוקד, מסייעות לחברה לשים אצבע על כשלים בהתנהלות, ולדעת כיצד לתקן אותם – מה שמאפשר לשירות הלקוחות של Golbary להמשיך ולהשתפר, בדרך אל השירות המושלם.

מה מייחד את נציגי השירות של Golbary?
נציגי השירות של החברה מטפלים במאות אלפי לקוחות, אך למרות הכמות הגדולה הם עדיין מעניקים יחס מיוחד לכל לקוחה ולקוחה. חברת Golbary לוקחת על עצמה אחריות במקרים שבהם לקוחה חוותה אירוע יוצא דופן, ומתייחסת לא רק לבעיה שהוצגה אלא גם לרגשות הלקוחה. נציגי השירות של Golbary יודעים, שעל מנת לספק שירות לא פחות ממעולה, צריך להרגיש את הלקוחות ולא רק להבין אותן.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לשירות לקוחות גולברי בטלפון: 1900-72-99-95

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com