טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> חברות תקשורת >> גולן טלקום שירות לקוחות

גולן טלקום שירות לקוחות *
1900-72-13-84
באינדקס חברות התקשורת של ישראלמי שהכניס לארץ את גולן טלקום הוא מיכאל גולן עולה חדש מצרפת. בעל ניסיון רב בארץ ובחו"ל בענייני תקשורת. הוא הוביל מהלכים רבים בצרפת שגרמו לרעידת בשוק התקשורת.
גולן סלולר נכנס כמפעיל סלולר וירטואלי, ומהווה בעצם חברת סלולר חדשה שמתחרה בשוק. היעד של גולן סלולר הוא לחולל מהפכה כאשר הייחוד של החברה הוא להעמיד את הלקוח, הצרכן במרכז.
גולן טלקום אינו מתעסק עם מכירת מכשיר סלולארי, סלולרי, הייחוד שלו מאפיין בכך שהוא מתייחס לתחושת הצרכנים ששנים מרגישים שהם לכודים בחברות הסלולר, מאחר ואין כ"כ אלטרנטיבות אמיתית והוגנת בשוק בשנים שחלפו התשלומים לחברות היו גבוהים והחוזים היו ללא אפשרות יציאה . בגולן טלקום ההחלטה היא שינוי המצב ויצירת אלטרנטיבה אמיתית לחברות הסלולר הגדולות והשולטות בשוק כיום.
חברת גולן סלולר שמתמחה רק בסלולר, חברה ויעדיה הינם שינוי אמיתית ומענה רלוונטי לצורכי הלקוחות בארץ.
ישנם שתי חבילות אותם מציעה כיום חברת גולן תקשורת: חבילת 9 ₪ למדברים 60דקות בחודש או 49 ₪ לחודש ללא הגבלה. ניתן להיטרף לגולן תקשורת בעזרת 4 שלבים דרך אתר האינטרנט או לחייג גולן סלולר,
קישור
צריכים את מוקד שירות הלקוחות של גולן טלקום? חייגו 1900-72-13-84

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com