ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> תחבורה ציבורית >> ג'י בי טורס - טלפון

ג'י בי טורס *
1900-72-1133
באינדקס התחבורה הציבורית של ישראלבצפון הארץ ישנן מספר חברות הסעות הפועלות באזורים השונים ומפעילות קווי אוטובוסים מגוונים. חברת ג'י בי טורס הינה מפעילת תחבורה ציבורית, המספקת שירותי מטרופולין לתושבי נצרת והסביבה. כיום מפעילה החברה כ – 10 קווי אוטובוס באזור, מספקת שירותי הסעה פרטיים וציבוריים, ומגוון הנחות ומבצעים קבועים לציבור נוסעיה. עבורכם, ציבור הנוסעים של החברה, הקמנו שירות מודיעין המאגד את כלל המידע הנדרש לנסיעה אפקטיבית, אליו תוכלו לגשת בשיחת טלפון בודדת מכל מקום ובכל שעה. השירות הינו אמין ומתואם מול המפעילה, לרבות שינויים צפויים בתדירות ומסלולי הנסיעה, ומבצעים חדשים לשירותכם.

כל המידע הנדרש – קו טלפוני אחד שירות מודיעין חדש מאפשר לכם לקבל את כל המידע אודות פעילות קווי ג'י בי טורס: תעריף נסיעות, לוח זמנים, מסלולי נסיעות ועוד. כמו כן, תוכלו לקבל מידע אודות חברות הסעה נוספות, תעריפי נסיעות אטרקטיביים כגון שירות שבועי – חודשי של ג'י בי טורס וכו'. כל אלו ועוד תוכלו לקבל בחיוג אל קו טלפוני. בחיוג אל מספר הטלפון תגיעו אל מודיעין טלפוני עדכני, אמין ומהיר לנוחיות השירות.

צריכים את הטלפון של מודיעין גי בי טורס? חייגו 1900-72-1133

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com