ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> בתי קולנוע >> גלובוס מקס טלפון

גלובוס מקס *
1900-72-0220

באינדקס בתי הקולנוע


גלובוס מקס, הינה רשת בתי קולנוע מהמובילות בישראל. הרשת הינה מיזם משותף של גלובוס גרופ, בבעלות מפיק הסרטים וממייסדי ענף הקולנוע בישראל - יורם גלובוס, וזכיינית טכנולוגיית איימקס בישראל. הרשת מחזיקה ומפעילה כ – 7 מתחמי בילוי ובידור ברחבי הארץ: גלובוס מקס קריון - קרית ביאליק, גלובוס מקס נהריה, גלובוס מקס נתניה - אזור תעשיה פולג, גלובוס מקס מודיעין, גלובוס מקס אשדוד, גלובוס מקס באר שבע One Plaza, ומתחם בידור THE MAX ENTERTAINMENT ( iMax ) אילת, הכולל מגוון אטרקציות והקרנות תלת מימד ייחודיות. כמו כן, בסניפי גלובוס מקס קיריון, נתניה ובאר שבע, מפעילה החברה אולמות VIP.

מודיעין טלפוני חדשני - גלובוס מקס
שירות מודיעין חדש, מאפשר לכם גישה מהירה וחסכונית אל כל המידע הדרוש לכם, על מנת שתוכלו ליהנות משירותי הבילוי והבידור של גלובוס מקס. מהיום, במקום לבזבז זמן על חיפוש מספר טלפון לכל סניף או שירות, תוכלו לגשת ישירות אל כל המידע וכל הסניפים בשיחת טלפון אחת. בחיוג אל מספר הטלפון הנ"ל, תוכלו לקבל מידע על זמני הקרנות סרטים, מחירי כרטיסי קולנוע, הזמנת כרטיסים מראש, מקומות פנויים בהקרנה ועוד.

שירות מודיעין כללי חוסך לך זמן וכסף
בחיוג אל מספר הטלפון, תגיעו אל מודיעין טלפוני חכם, המושתת על טכנולוגיה מתקדמת לניתוב שיחות. בחיוג אל מספר זה, תקבלו מענה מהיר ואמין לכל צרכיכם. השירות מספק לכם מידע נרחב ומאומת, על שירותי גלובוס מקס וסניפיה, ואודות רשתות ובתי קולנוע נוספים ברחבי הארץ. מספר הטלפון יחסוך עבורכם זמן יקר של המתנות ואיתור מידע, הוצאות מיותרות ושיחות טלפון מרובות. ניתן לגשת אל השירות מכל מקום, בכל עת ומכל מכשיר טלפון שיש ברשותכם.

צריכים את הטלפון של גלובוס מקס? חייגו 1900-72-0220

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com