שיער דליל
אינדקס שירות לקוחות >> שילוח בינלאומי >> גלובוס אינטרנשיונל טלפון

גלובוס אינטרנשיונל *
1900-72-05-61
טלפון מוקד חברות השילוח הבינלאומיות


שירות לקוחות גלובוס אינטרנשיונל

גלובוס אינטרנשיונל הנה חברה בינלאומית למתן פתרונות לוגיסטיים, לרבות שילוח, לכל העולם עבור לקוחות פרטיים, עסקיים ולתחום האומנות. שירות לקוחות החברה אמון על זמינות 24 שעות ביממה על מנת לתת מענה מהיר לכל צורכי הלקוח בארץ ובעולם.

מוקד טלפוני גלובוס אינטרנשיונל
שירות טלפוני במוקד שירות גלובוס אינטרנשיונל זמין מ 8 בבוקר ועד 17 בערב עבור לקוחות החברה ומפעיל גם קווי טלפון ישירים ללקוחות הנמצאים בחו"ל. כמו כן, שירות לקוחות החברה פועל תמיד למענה על פניות הלקוחות דרך אתר האינטרנט של החברה.

במידה והנכם מעוניינים בפרטים נוספים לשם ביצוע עבודות שינוע ושילוח פנים ארציים או בינלאומיים, ניתן לפנות למוקד טלפוני גלובוס אינטרנשיונל ונציגי החברה יעמדו לשירותכם – יתנו ייעוץ לשם התאמת סוג השילוח לצרכיכם, יפרטו על מגוון השירותים המסחריים ושירותי הרילוקיישן שמציעה גלובוס אינטרנשיונל ועוד.

כמו כן, שירות לקוחות גלובוס אינטרנשיונל הנו שירות מלא מדלת לדלת הכולל איסוף אספקה וגם פריקה באתר הלקוח. במוקד שירות גלובוס אינטרנשיונל תוכלו לקבל מידע לגבי כל שלב בתהליך – שירות טלפוני יפרט בנוגע לתאום בין הגורמים השונים בתהליך (נמלי הים/אוויר לדוגמה), יטפל עבורכם בניירת שילוח ויבצע ניהול ומעקב צמוד על לוחות הזמנים והמשלוח כולו.

במוקד שירות טלפוני אף תקבלו מידע לגבי עבודה מול המכס (עמילות מכס) על מנת לשחרר את המטען היקר שלכם במהרה ולהביאו ליעדו.

לקבלת מידע נוסף על שירותי השילוח של חברת גלובוס אינטרנשיונל, אתם מוזמנים לפנות לשירות לקוחות החברה בטלפון: 1900-72-05-61

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com