ויפאליס
שירות לקוחות >> עיתונים ומגזינים >> גלובס טלפון

שירות לקוחות גלובס
1-900-720-103


גלובס הינו עיתון ערב המיועד בעיקר לאנשי עסקים, וככזה הוא עומד בסטנדרטים גבוהים מאד, גם בתחום שירות הלקוחות. מוקד שירות הלקוחות של גלובס, מעניק למנויים שירות ברמה בינלאומית, תוך מתן יחס אדיב, סבלני ומקצועי. נציגי השירות הינם בעלת תודעת שירות גבוהה וידע בתחום העסקים, וכן עברו הכשרה מקצועית, על מנת שיוכלו לטפל בכל פנייה ברצינות הראויה ובמהירות האפשרית. לכן, אין זה פלא שלקוחות החברה שבעי רצון מהשירות. ניתן ליצור קשר באמצעות מספר הטלפון של גלובס בשעות הפעילות של המוקד בימים א' – ה' בין השעות 22:30 – 8:30, ובימי ו' בין השעות 12:00 – 8:00. \

הטלפון של גלובס
מוקד שירות הלקוחות בטלפון מספק ללקוחות גלובס מידע על מהדורות מטעם החברה, למשל המהדורה הדיגיטלית של גלובס, מהדורת גלובס לאייפד ואפליקציית גלובס למכשירים החכמים. ניתן לעשות מנוי לאחת המהדורות, להירשם לקבלת ניוזלטרים לדואר האלקטרוני ולעדכונים מיידיים בהודעת טקסט על כל מה שחם בעולם העסקים. לקוח שמעוניין לשנות את פרטי משלוח החשבונית או כתובת המנוי, יכול ליצור קשר עם המוקד ונציג השירות יעדכן את הפרטים החדשים במערכת. בנוסף, מחלקת השירות כוללת גם נציגים המתמחים בטיפול בבעיות טכניות, כך שאם למשל לקוח נתקל בבעיות גלישה באתר האינטרנט של גלובס – הוא יכול לפנות אל המוקד ולקבל פתרונות מועילים (למוקד התמיכה הטכנית של גלובס מספר טלפון שונה).

צריכים את הטלפון של גלובס? חייגו 1-900-720-103

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com