ויפאליס
שירות לקוחות >> נעליים >> גלי טלפון

גלי - שירות לקוחות
1-900-720-105


גלי הינה רשת הנעלה מוכרת, הידועה גם במתן שירות לקוחות מהשורה הראשונה. על פי הקוד האתי של החברה, בקטגוריית "שיווק, מכירות ולקוחות" החברה מתחייבת לכמה דברים בפני לקוחותיה: ראשית, עפ"י הקוד האתי הלקוח הוא הנכס, על כן אין להתייחס אליו בזלזול, הוא ראוי לכבוד, יושר והגינות. בנוסף לכך, החברה מחויבת לאמת בפרסום ואמינות המידע – ההבטחות והמחירים שהחברה מפרסמת בפני הלקוחות הם אמיתיים. כמו כן, החברה מאמינה ששירות לקוחות אמין, אדיב ומקצועי הינו המפתח הראשי להצלחה. במוקד שירות הלקוחות של גלי, אכן מתייחסים לתקנות הקוד האתי ברצינות הראויה. לקוח שמחייג את מספר הטלפון של גלי, מגיע אל מוקדן או מוקדנית שנותנים לו מענה יעיל ואיכותי לבקשה, השאלה או הבעיה בה נתקל. מוקד שירות הלקוחות מונה מספר רב של נציגים באמתחתו, מה שגם מבטיח זמינות ברמה גבוהה ומענה מהיר.

הטלפון של גלי - gali
רשת חנויות ההנעלה גלי מאפשרת ללקוחותיה לפנות אל המוקד במהלך שעות הפעילות, ולקבל את כל המידע הדרוש - אם זה מציאת הסניף הקרוב למקום המגורים, המבצעים העכשוויים, המותגים ועוד. לקוחות המעוניינים לשתף את הרשת בחוויית קנייה שעברו באחד הסניפים, או להציף סוגיה מסוימת, יכולים לפנות באמצעות מספר הטלפון של גלי. על הלקוחות להקפיד לפרט היטב את המקרה, על מנת ששירות הלקוחות יוכל להעניק את המענה המדויק ביותר.

חייגו לטלפון שירות הלקוחות של גלי: 1-900-720-105

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com