ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> משרדי כרטיסים >> גרבר טלפון

גרבר *
1900-720-571

באינדקס משרדי הכרטיסים של ישראל


בעידן הצרכנות הנבונה והמודעות לאיכות החיים, הזמנת כרטיסים למופעים ולאירועים שונים באמצעות האינטרנט, הפכה למאוד פופולארית. אם גם אתם רוצים לרכוש כרטיסים להופעת מוסיקה, למשחק של מכבי חיפה או הפועל חיפה, מופעי מחול, אופרה או אומנות, סטנד אפ, כרטיסים לפסטיגל הילדים בחנוכה וכד' – כנסו לאתר האינטרנט של Garber. כאן תמצאו את כתובת האתר, טלפון של שירות לקוחות, כתובת של המשרדים ועוד המון מידע שימושי.

Garber – על האתר
אתר Garber כרטיסים און ליין (גרבר) הוא אומנם אתר יחסית חדש בתחום הזמנת כרטיסים לאירועים ולהופעות, אך אין ספק שהוא אחד המובילים היום בארץ. זהו אתר המציע לכם קניית כרטיסים למאות מופעים, הצגות, תערוכות, מיצגים, סיורים, ערבי סטנד אפ, הצגות ילדים, פסטיגלים, פסטיבלים ועוד שלל אירועי תרבות מרתקים לכל הגילאים ובכל ימות השנה. בלחיצת כפתור אחת אתם יכולים להזמין כל כרטיס שרק תרצו אך לפני כן בדקו האם אתם זכאים לרכוש כרטיסים מוזלים. לקופת Garber ישנו שיתוף פעולה עם ועדי עובדים, עם ארגונים גדולים, עם קבוצות פרטיות מאורגנות ועם מועדוני חברים שיכולים לקבל הנחות גדולות על שלל כרטיסים.

Garber – על האירועים
האירועים והמופעים באתר Garber מסודרים לפי קטגוריות: מופעים מחו"ל, מופעים של זמרים מקומיים, מופעי סטנד אפ, מופעי ילדים, מחול, הרצאות וסדנאות, כדורסל, כדורגל ועוד כל מיני קטגוריות של מופעים עכשוויים. אתם יכולים להזמין כרטיסים לעיר הקרח בירושלים, לקרקס מדגסקר, למופע אקרובאטיקה על הקרח, להופעה של אייל גולן, משה פרץ, קובי פרץ, שרית חדד, עדי אשכנזי, אדיר מילר, נדב אבוקסיס, שחר חסון, הרשל'ה מאוסטרופולי, כרטיסים להצגות בהבימה, הגשר או הקאמרי, כרטיסים להצגות של יובל המבולבל, דוד חיים או מיקי והרשימה של האטרקציות והאומנים האהובים עוד ארוכה.

צריכים את הטלפון של גרבר? חייגו 1900-720-571

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com