ונוסיל

גרר אזור (azur) *
1900-720-562

באינדקס חברות הגרר ישראל


מחפשים מידע על חברת גרר אזור (azur)? כאן תמצאו מידע שימושי מקיף, עדכני ומגוון אודות החברה ושירותיה בכל חלקי הארץ, 24 שעות ביממה ו- 365 ימים בשנה. החברה מעניקה שירותים כמו גרירה, חילוץ, שירותי רכב, שירותי דרך, חילוץ וגרירת רכבים פרטיים, ג'יפים, משאיות, אוטובוסים, קטנועים ואופנועים. היעזרו באתר שלנו וחסכו המון זמן ומאמץ.

גרר אזור (azur) – חברה ותיקה ואמינה
גרר אזור (azur) היא כיום אחת החברות המובילות בישראל בתחום של שירותי גרירה וחילוץ רכבים פרטיים ומסחריים. החברה הוקמה בשנת 1970 ומאז היא צברה ניסיון מקצועי עשיר, שכן קהל לקוחות נאמן שיודע בוודאות כי עם שירותי גרר אזור הוא ורכבו בטוחים על הכביש.

גרר אזור (azur) – שלל שירותים מתקדמים
חברת גרר אזור (azur) מציעה ללקוחותיה מגוון רב של פתרונות ושלל שירותים מתקדמים: שירותי גרר לרכבים פרטיים, לרכבי חברה, למשאיות למכוניות משפחתיות, לקטנועים ולאופנועים. כמו כן, החברה מעניקה שירותי חילוץ על ידי מנוף וחילוץ רכבי 4X4 מהשטח, עבודות מנוף, הובלה ושינוע של משטחים, מכולות, מיכלים וגם אוטובוסים. בנוסף לכך, גרר אזור (azur) מעניקה שירותי מנוף עד 156 טון, מבנים ניידים והובלת מטענים.

גרר אזור (azur) – שירותי גרירה וחילוץ
שירותי גרירה וחילוץ בחברת גרר אזור (azur) ניתנים ללקוחות פרטיים ולקוחות עסקיים. תאונה, תקיעה באזור בוצי או חולי, מחסור בדלק, תקלה טכנית וכד' – אלה הם המקרים בהם לקוחות החברה מזמינים שירותי גרירה וחילוץ. החברה עובדת נקודתית לפי ההזמנה בזמן אמת וגם לפי חוזה מתמשך הכולל חבילת שירות נרחבת. בין לקוחותיה תמצאו את משרד הביטחון, עיריית תל אביב, איגוד השמאים, חברות הביטוח, חברות הובלה, חברות בנייה, מוסכים מורשים ועוד.

צריכים את הטלפון של גרר אזור? חייגו 1900-720-562

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com