טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> שליחויות >> דואר שליחים טלפון

דואר שליחים *
1900-72-72-76

באינדקס השליחויות של ישראל


שירות לקוחות – דואר שליחים
דואר שליחים הנו שירות של חברת דואר ישראל, שירות זה, המיועד בעיקר ללקוחות עסקיים המבקשים לשנע חבילות ודברי דואר לעסקים אחרים או לאנשים פרטיים בדיוור ישיר, נהנה ממערך השירות הענק של חברת דואר ישראל. שירות לקוחות דואר שליחים הוא מהטובים בארץ, בעיקר בזכות הפריסה הרחבה של דואר ישראל בלמעלה מ 150 ישובים, בזכות מרכז שירות ייעודי לדואר שליחים (מרכז שירות מצוי ב 15 מוקדים ברחבי הארץ), בזכות צי רכב הכולל מאות משאיות, רכבים מסחריים וקטנועים ועוד.

על שירות לקוחות דואר שליחים
מוקד שירות טלפוני מטעם דואר שליחים יספק לכם מידע מהיר ועדכני בנוגע למצב המשלוח שלכם בטלפון בכדי לאפשר לכם מעקב צמוד אחר דברי הדואר והחבילות שלכם.

במוקד שירות מופעל קו עסקים ייעודי המאפשר לכם, בעלי העסק, ליהנות משירות אישי ומקצועי שיכול לעמוד בנפחי משלוחים גדולים יותר מכל המתחרים.

כמו כן מופעל מוקד טכני. מוקד טכני ידריך וינחה אתכם בטלפון צעד צעד בביצוע משלוח או הרשמה כמנויים לשירותי דואר שליחים. כמו כן, מוקד טכני זמין תמיד לפתרון בעיות והתגברו על תקלות, אם תהיינה כאלה, בתהליך השילוח.

מעבר לנ"ל, במוקד טלפוני דואר שליחים ניתן לקבל מידע על שליחות משפטית לעורכי דין, רואי חשבון ומוסדות ציבור – על מנת לייעל את תהליך השילוח שלכם עבור לקוחותיכם.

במידה ואינכם מעוניינים להירשם כמנויים לשירות לקוחות דואר שליחים, ניתן לברר במוקד שירות על שירות "שליחות 10" שהנו למעשה רכישת קופון ל 10 שליחויות בלבד במחיר תחרותי.

מעוניינים במידע נוסף על שירות לקוחות דואר שליחים של דואר ישראל?

ניתן להתקשר למוקד שירות טלפוני דואר שליחים בטלפון: 1900-72-72-76

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com