טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> פיצריות >> פיצה דומינוס טלפון

דומינוס פיצה *
1900-72-0068

באינדקס הפיצריות של ישראלדומינו'ס היא רשת המסעדות השמינית בגודלה ברשימת רשתות המסעדות הבינלאומיות.
דומינו'ס ישראל הינה רשת משלוחי הפיצה הראשונה בישראל שיש לה פריסה ארצית , והיא מותג משלוחי הפיצה העולמי הראשון בישראל; החברה מציעה משלוחים ביתיים של פיצות טריות, טעימות וחמות בתוך 30 דקות לכל היותר. משלוחים של פיצות, הזמנת פיצות, הזמנת פיצה בטלפון.
הפיצה יכולה להגיע עם מגוון בצקים לבחירה: הבצק הקלאסי של דומינוס, בצק פיקנטי, בצק חריף, חריף אקסטרים עם פלפל ופיצה אישית.
לרשת מגוון פיצות טעימות עם שילובי תוספות מעולים!
Crazy Tomato, Dream Cream, Little Italy, טריפל גבינות, טריפל פטריות, טריפל פפרוני, יוונית, ווגי, דאבל ציז פפרוני, דרום אמריקנה, קומבו ביפ, דה לוקס ועוד.
בתפריט יש מגוון של מאפים מיוחדים: קלצונה בולונז, יווני, 3 גבינות, בולונז אקספרס אקסטרים, אצבעות גבינה, לחם שום.
בנוסף למאפים ניתן להזמין כנפי עוף, קלחי תירס ומגוון סלטים.
אם מתחשק לכם אח"כ משהו מתוק, ניתן למצוא במקרר את גלידת בן אנד ג'ריז ואגן דאז במגוון טעמים שהולכים מצויין עם פונדנט שוקולד.

בא לכם להזמיו משלוח פיצה? הגעתם לעמוד הנכון!
רעבים?? הזמינו לכם את הפיצה והקינוח שלכם עכשיו!
צריכים את הטלפון של דומינוס פיצה? חייגו 1900-72-0068

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com