ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> עיריות >> עיריית דימונה טלפון

עיריית דימונה *
1900-72-0067

באינדקס העיריות של ישראלעיריית דימונה הינה רשות מקומית מטעם ממשלת ישראל, לה הסמכות לפקח ולנהל באופן שוטף את העיר דימונה. העירייה אחראית על מכלול רב של נושאים הקשורים בעיר ובתושביה, כאשר על כל תחום אמונים אגף או מחלקה, כגון: המוקד העירוני, הלשכה המשפטית, מחלקת משאבי אנוש, מחלקת פיקוח, מחלקת קליטה, מחלקת ביטחון, אגף כספים, מחלקת גבייה, אגף חינוך, אגף רווחה, מחלקת נפגעי התמכרויות ואסירים משוחררים, המחלקה לאנשים עם מוגבלויות ונפגעי נפש, מחלקת גני ילדים, מנהל תרבות וספורט, מנהל הנדסה, מחלקת רישוי עסקים, המחלקה לעסקים ותיירות, מחלקת אחזקה ולוגיסטיקה, אגף רישוי ופיקוח על הבנייה, וכו'.

מודיעין טלפוני למחלקות העירייה
שירות מודיעין חדש, מאפשר לכם לגשת בנוחות ובקלות אל כל האגפים והמחלקות בעיריית דימונה. השירות מספק עבורכם אלטרנטיבה אמינה ומהירה יותר לדרכי החיפוש המוכרות לנו כיום, כמו חיפוש ביטויים באתרי האינטרנט. אם תרשמו בגוגל: "דימונה רישום ילדים לגני ילדים",או "רישום גנים טלפון", תקבלו אלפי תוצאות שאינן בהכרח מכילות את המידע אליו כיוונתם. בשיחת טלפון אחת אל מספר הטלפון המצורף, תחסכו זמן יקר ותגיעו בקלות אל כל המידע הדרוש לכם מעיריית דימונה.

מספר טלפון אחד לכל השירותים
העירייה היא גוף תחתיו ניתנים שירותים רבים וחשובים לתושבי העיר, בהם הרשמה לגני עירייה, תשלומים, שירותי רווחה ועוד. על מנת להקל עליכם את ההתקשרות וקבלת המידע, הקמנו מודיעין טלפוני מתקדם. בחיוג אל שירות מודיעין זה, תגיעו אל מערכת מתקדמת לניתוב שיחות. מספר הטלפון, הינו מספר מרכזי, בו תכווין אתכם המערכת בלחיצות מקשי הטלפון אל המידע הדרוש לכם: מחלקות החינוך, הרשמה לגני ילדים, אירועי תרבות, שירותים חברתיים ועוד. ניתן לגשת אל השירות מכל מקום, בכל עת ומכל מכשיר טלפון.

צריכים את הטלפון של עיריית דימונה? חייגו 1900-72-0067

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com