ויפאליס

די פלאוורס *
1900-72-0497

באינדקס משלוחי הפרחים של ישראל


זרי פרחים הם תמיד דרך מצויינת להראות למישהו אהוב ויקר שאנחנו חושבים עליו, בין אם אתם מעדיפים למסור ידנית או להפתיע באמצעות משלוח.
אם אתם רוצים להביע תודה, אהבה, געגועים או אולי לאחל מזל טוב – משלוח פרחים באמצעות D Flowers זו תמיד אפשרות מצויינת.
פשוט לחייג לקו הטלפון של חנות הפרחים די פלאוארס, ולהזמין משלוח של זרי פרחים, עציצים או צמחים לקרובים או לאהובים מתוך המגוון הרחב שמציעה החנות, שיכול להתאים לכל בית ולכל טעם.
הצוות המקצועי והמיומן של D Flowers מוודא תמיד שההזמנה של משלוחי פרחים שאתם מבצעים באמצעות קו הטלפון, תגיע תמיד לנמען כשהפרחים טריים ורעננים, ותעלה חיוך רחב.
בין מגוון המתנות והמשלוחים שניתן לבצע ברשת D Flowers משך 24 שעות ביממה, אפשר להזמין זרי פרחים, עיצובים אמנותיים, עציצים וצמחי נוי, עיצובי פירות, עיצובי ירקות, זרים מתוקים, מגוון בלונים ועוד. ניתן להזמין אצל D Flowers גם עיצובים לאירועים מיוחדים כמו זרי כלה, עיצובי חופה, קישוטי מכוניות, זרי אבל, ועוד.

צריכים את הטלפון של די פלאוורס? חייגו 1900-72-0497

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com