שיער דליל

דיפלורה *
1900-72-0497

באינדקס משלוחי הפרחים של ישראל


נולד תינוק חדש במשפחה ואתם רוצים להביא מתנה מקורית ליולדת? מוזמנים לארוחה ורוצים להפתיע את המארחים שלכם עם זר מתוק? רוצים להזמין משלוחי פרחים לאהוביכם?
פשוט התקשרו לקו הטלפון של אינדקס הפרחים והזרים המתוקים בישראל, והזמינו בשיחת טלפון אחת משלוחים של פרחים או מתוקים למי שאתם רוצים.
דיפלורה פרחים מאפשרת לכם מאז שנת 2001 להזמין משלוחים של מגוון זרים, מתנות ומתוקים ליקיריכם בכל רחבי הארץ באיכות ללא פשרות.
אצל DiFlora תוכלו למצוא מגוון של משלוחי פרחים ועוד, הכוללים מגוון מוצרים הנשלחים מחנות פרחים ברחבי הארץ, כולל זרי פרחים ייחודיים, סלסלאות פירות, עוגות, יינות, עציצים, מארזי שוקולד, זרים מתוקים, אגרטלים, משלוחים רומנטיים, מתנות ומשלוחים ליולדת, ועוד.

צריכים את הטלפון של דיפלורה? חייגו 1900-72-0497

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com