טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> חברות תעופה >> דלתא איירליינס טלפון

דלתא איירליינס *
1900-72-0048
באינדקס חברות התעופה של ישראלבחרתם כבר יעד לחופשה בחו"ל?טסים למטרת עסקים? לוקחים את המשפחה לטיול בחו"ל? רוצים לדעת על מבצעים שונים? טיסות לארה"ב, אמריקה הלטינית, מזרח תיכון, אירופה ואפילו אסיה.

לחברת Delta Air Lines ישנה רשת ענפה של קווי התעופה שלה היא הגדולה ביותר בעולם, והיא חברת התעופה האמריקאית היחידה שיש לה קווים ליבשת אפריקה. החברה פועלת בעיקר בנמל התעופה הבינלאומי הרטספילד, אטלנטה וכמו כן היא פועלת ב: סולט לייק סיטי, סינסינטי, ניו יורק, בוסטון, אורלנדו, לוס אנג'לס.

דלתא איירליינס טסה ליעדים רבים בעולם. בין יעדי הטיסה השונים של החברה ניתן למצוא: לאתונה יוון, לניו יורק ארה"ב, לאמסטרדם הולנד, טיסות לברלין גרמניה וכן טיסות נוספות ליעדים באירופה, אסיה ובעולם.
קישור
צריכים את הטלפון של דלתא איירליינס? חייגו לאינדקס 1900-72-0048

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com