ויפאליס
שירות לקוחות >> בתי השקעות >> דש טלפון

שירות לקוחות דש השקעות בטלפון:
1900-72-13-92


חברת דש בית השקעות, ממובילות בתי ההשקעות והפתרונות הפיננסיים בישראל, מצטיינת בניהול קופות גמל, קרנות השתלמות, ניהול מניות ותיקים, תעודות סל, ברוקראז' ועוד. לחברה ניסיון עשיר ורב שנים בתחומה. היא מובילה תהליכי צמיחה משמעותיים בתחום, ובעלת מוניטין גבוה.

הטלפון של דש בית השקעות
לרשות הלקוחות ולמצטרפים חדשים עומד מערך שירות לקוחות טלפוני, המאפשר להתעדכן בכל הנעשה בשוק ההון. שירות לקוחות הוא מהתחומים המרכזיים בהם שמה לה החברה להצליח, והיא רואה חשיבות רבה בקשר פעיל ורציף עם לקוחותיה, כחלק מהצלחתה שלה.

דברים שחשוב לדעת על שירות לקוחות טלפוני
נציגי השירות של דש השקעות מתמחים בתחומים שונים, כגון מניות, מידע על מסלולים, מיסוי, פיצויים, מעקב אחרי תיקים, קרנות ועוד ועוד. מספר הטלפון של דש זמין לפניות ובירורים, ורצוי להתקשר בשעות הצהריים. רצוי להכין מראש את מספר תעודת הזהות בכדי לקבל טיפול מהיר יותר בפניה.

שירות לקוחות מכל הלב
מספר הטלפון של דש הוא הבית לפניות שונות, בכל נושא ובליווי אישי וצמוד. ערוץ התקשורת עם נציגי השירות הוא דיסקרטי ובלתי מתווך. אנשי הקשר של דש בית השקעות עובדים במסירות וביעילות במציאת פתרון לכל בעיה שמעלים הפונים למספר הטלפון של החברה. בזכות הקשר הפרטני, נהנים הלקוחות ממידע שוטף, אמין וידידותי בנושאים שמשמעותיים להם. כך ניתן לעקוב אחר התהליכים השונים בבטחון והבנה מירביים.

צריכים את הטלפון של דש השקעות? חייגו 1900-72-13-92

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com