ויפאליס
שירות לקוחות >> עיתונים ומגזינים >> הארץ, דה-מרקר טלפון

שירות לקוחות הארץ ו – The Marker
1-900-720-103


מוקד שירות הלקוחות של עיתון הארץ הינו מהגדולים בארץ, ובאמתחתו מונה נציגי שירות רבים המבקשים לתת מענה לכל פנייה. לקוחות המעוניינים לעשות מנוי חדש, או לברר אודות מנוי קיים, יכולים ליצור קשר עם המוקד באמצעות מספר הטלפון של הארץ – מחלקת מנויים, ולקבל מענה מדויק. יש לציין בפנייה לאיזו מהדורה הינכם מתכוונים, שכן, ניתן להזמין מנוי לשני סוגי מהדורות: מהדורת הארץ ו – The Marker המודפסת, ומהדורה דיגיטלית באינטרנט. שעות הפעילות של מוקד השירות הטלפוני הן בימים א – ה, בין השעות 7:00 – 15:00, ובימי שישי וערבי חג בין 7:00 – 12:30. במידה וברצונכם לרכוש מנוי לעיתון, תוכלו לעשות זאת בימים א – ה בין השעות 8:00 – 21:00.

הטלפון של הארץ ו-The Marker
המוקד הטלפוני של עיתון הארץ ו – The Marker מאפשר לבצע במהלך שעות פעילותו מספר פעולות חשובות, למשל: בעלי מנוי למהדורה המודפסת, יכולים לבדוק את זכאותם למהדורה הדיגיטלית ולהירשם אליה אם הם מעוניינים בכך. במידה והלקוח רוצה לרשום את עצמו כמנוי למהדורה הדיגיטלית, הוא יכול לחייג את מספר הטלפון של הארץ ולשוחח עם נציג שירות – שיציע לו מנוי שנתי או חודשי, על פי בחירתו. כמו כן, יש אפשרות לבקש את נציג השירות לשלוח חשבונית למייל. בעיות, שאלות ובקשות ניתן להציף בפני נציגי המוקד המיומנים, שיבדקו כיצד יוכלו לסייע ויעניקו פתרונות הולמים.

צריכים את הטלפון של דה-מרקר או הארץ? חייגו 1-900-720-103

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com