ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> בנקים >> טלפון בנק הבינלאומי

בנק הבינלאומי *
1900-72-1166
באינדקס כל הבנקים של ישראלשירות לקוחות הבינלאומי

מדוע לוקח הרבה מאוד זמן על מנת להגיע אל מוקדי שירות הלקוחות הבינלאומי? מה הוא הפתרון שמציעים באתר אינדקס? מדוע יש צורך למצוא מהר את מספר הטלפון של הבנק הבינלאומי?

כל העולם בנוי על בנקים. החל מגופים מסחריים ענקיים, דרך משרדי הממשלה ושונים ועד לאדם הפשוט. אבל אין ספק כי לגופים הגדולים קל מאוד להגיע אל כל מחלקה וכל אגף בבנק כזה או אחר. הדבר הופך להיות קשה יותר ומורכב יותר כאשר מדובר באזרחים תמימים אשר הם לקוחות של בנק כזה או אחר ונתקלו למצב בו הם זקוקים באופן דחוף יותר או דחוף פחות ליצור קשר עם הבנק. במקרה כזה נתקלים לא פעם מקבלי השירותים בבעיה רצינית באיתור מספר הטלפון של הבנק.

ממש בשביל זה אתר אינדקס קיים. על מנת לאפשר את הגישה המהירה ביותר ולא פחות חשוב הנוחה ביותר למוקדי השירותים של כל מיני גופים וביניהם גישה לאותו שירות לקוחות הבינלאומי, פועלים או של כל בנק אחר.

נוחיות היא שם המשחק, אתר אינדקס יהפוך כל אתר וכל אבן ברשת האינטרנט על מנת להשיג עבור כל לקוח ומקבל שירות את מספרי הטלפון הרלוונטיים וכמו כן את כל המידע לו הוא זקוק. כמו כן מספר הטלפון של שירות לקוחות הבינלאומי או כל גוף אחר יהפוך להיות זמין ונגיש וכל מה שיידרש הוא להקיש את המספר הנכון ולהגיע אל שירות הלקוחות.

טלפון של הבינלאומי? אתר אינדקס לשירותכם! כאמור מספר טלפון של הבינלאומי ניתן להשיג באתר אינדקס אך עם זה חשוב לדעת כי האתר אינו פועל מטעם שום בנק או גוף מסחרי כזה או אחר. שיחות אלו מוגדרות שיחות פרימיום והעלות שלהן הוא על פי החבילה של הטלפון ממנו מתבצעת השיחה.

בנק הבינלאומי טלפון? לא רק!

אחד היתרונות הגדולים ביותר של אתר אינדקס הוא כי כל נותני השירותים והמוקדי שירותי הלקוחות תחת קורת גג אחת. ניתן למצוא מספרי טלפון של רשתות המבורגרים לצד מספרי טלפון של סושיות, טלפונים של משרדי ממשלה ושל עיריות, בנק הבינלאומי טלפון ועוד.


צריכים את מוקד שירות הלקוחות של בנק הבינלאומי? חייגו 1900-72-1166

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com