ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> בית חולים >> הדסה הר הצופים טלפון

בית חולים הדסה הר הצופים *
1900-72-9955
באינדקס בתי החולים של ישראלמוזמנים לצלצל לקו המודיעין הטלפוני לבית החולים הדסה הר הצופים הממוקם בירושלים בכתובת שדרות צ'רצ'יל. בית החולים האוניברסיטאי הדסה עין כרם ממוקם בירושלים מיקוד 91120. בבית החולים מרפאות ומחלקות בתחומי רפואה שונים והוא מעניק טיפול נרחב לאוכלוסיה באיזור ירושלים רבתי. ביח הדסה הר הצופים מציע לכם חדר לידה אליו מגיעות ללדת אלפי נשים מדי שנה. חדר הלידה מעניק ליולדות יחס מקצועי ומעניק מגוון אפשרויות ליולדת, כולל מגוון אפשרויות ללידה טבעית, והכל בהשגחה רפואית ותוך הקפדה על בריאותה ובריאות היילוד. גם מחלקת היולדות בה מאושפזות האמהות הטריות בשיטת ביות גמיש, מעניק לנשים הדרכה וטיפול צמודים אישיים ומפורטים לגבי אופן הטיפול ברך הנולד. בנוסף בית החולים מעמיד לרשותכם מחלקה להריון בסיכון גבוה המטפל בנשים הרות לפני ואחרי הלידה. בית החולים גם מאפשר ליולדות לערוך קורס הכנה ללידה וסיור מקדים בחדרי הלידה, ומעמיד לרשות היולדות שירותים כגון מועדון יולדות, מלון יולדות, ועוד. בנוסף, בבית החולים עומדות לרשותך גם מגוון מחלקות ומרפאות כגון: מחלקת מיון, נשים, אונקולוגיה, שיניים, מספר מחלקות ילדים בתחומים שונים, ועוד, וזאת לצד שירותי שר"פ (שירותי רפואה פרטית) ושירותי טר"א (טיפול רפואי אישי). מרפאות השיניים של הדסה מובילות בתחומן ומעניקות שירותים מקצועיים במגוון תחומי רפואת השיניים, לרבות אורתודנטיה, רפואת חניכיים, ועוד, הן למבוגרים והן לילדים. בבית חולים הדסה הר הצופים מועסקים מאות אחיות ואחים, הוא נודע בשיעור כח הסיעוד המוסמכים והאקדמאיים מהגבוהים בארץ, ומעמיד בית ספר לאחיות בבית החולים. באפשרותכם להתקשר בטלפון עם בית החולים דרך המוקד הטלפוני הארצי ולקבל מענה מיידי בתחומים שונים, לרבות זימון תורים טלפוני במרכז להזמנת תורים, לבצע רישום ללידה או לדבר עם כל אחת מהמחלקות בבית החולים.

גם הטלפון של בית חולים הדסה הר הצופים באינדקס בתי החולים של ישראל 1900-72-9955

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com