ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> בית חולים >> הדסה עין כרם טלפון

בית חולים הדסה עין כרם *
1900-72-9955
באינדקס בתי החולים של ישראלבאפשרותך להתקשר בטלפון באמצעות שירות המודיעין הטלפוני ולהגיע לבית החולים האוניברסיטאי הדסה עין כרם הנמצא בירושלים בכתובת מיקוד 91120. בית החולים מתמחה ברפואה שלישונית (רפואת מומחים), ויש בו כ-700 מיטות וכ-22 בניינים. בי"ח הדסה עין כרם מטפל למעשה בכל היבט של הרפואה המודרנית ויש בו מגוון מחלקות בתחומים שונים, כולל מחלקת יולדות, מחלקת נשים, פגים וילודים, מחלקה לילדים, מחלקת אונקולוגיה, אורולוגיה, אוטופדיה, אנדוקרינולוגיה, אף אוזן גרון, ניתוחי ראש וצוואר, גנטיקה ומחלות מטבוליות, גסטאו אנטרולוגיה וכבד, המטולוגיה, הרדמה, טיפול נמרץ, השתלת מח עצם, חדרי מיון, כירורגיה, נוירוכירורגיה, נפרולוגיה, עור ומין, עיניים, פנימיה, פסיכיאטריה, פתולוגיה, קרדיולוגיה, ריאות, שיקום, תזונה ודיאטה, שרפ, בית ספר לרפואה. חדרי הלידה בבית החולים הדסה עין כרם הם מהמתקדמים בארץ, ויש בו מרכז לידה טבעית מפנק לנשים. בביח הדסה עין כרם מועדון יולדות הדסה שבו תוכלו ליהנות מיתרונות של מרכז רפואי גדול וצוות מקצועי מנוסה וחם. במועדון מוצעים לך מגוון פעילויות, הטבות ומידע בנושאים שימושיים שונים, שמותאמים במיוחד בשבילך ועל פי צרכייך. בנוסף מציע לך בית החולים גם מלון יולדות ובו 28 חדרים מעוצבים, עם לובי נרחב. חדרי המלון מעוצבים ומותאמים לצרכים של היולדת הטרייה ומותאמים לטיפול ברך הנולד. בלובי המלון ניתן לארח את משפחות היולדות וקרוביהן בנוחות ובשעות גמישות, ואף ניתן לערוך במסעדה שבלובי מסיבות ברית מילה או בריתה, במהלך השהות במלון. בבית חולים הדסה מופעלים במקביל גם שירותי שרפ (שר"פ – שירותי רפואה פרטית) וגם שירותי טרא (טר"א – טיפול רפואי אישי). בשיחת טלפון אחת לבית החולים באמצעות המוקד הטלפוני שלנו תוכלו להתקשר ולבצע זימון תורים במרכז להזמנת תורים, הרשמה ללידה או לדבר עם כל אחת מהמחלקות בבית החולים.

גם הטלפון של בית חולים הדסה עין כרם באינדקס בתי החולים של ישראל 1900-72-9955

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com