טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> משרדי כרטיסים >> הדרן טלפון

הדרן *
1900-720-571

באינדקס משרדי הכרטיסים של ישראל


מחפשים כרטיסים להופעה? רוצים לעשות רכישת כרטיסים באינטרנט? לא יודעים איך מגיעים לאתר של משרד כרטיסים הדרן? כאן תמצאו מידע עדכני ומקיף אודות הדרן: כתובת האתר, טלפון של שירות לקוחות, שעות פתיחה, עדכונים, אינדקס אירועים ומופעים ועוד. דרכנו תוכלו להזמין כרטיסים להצגות בתיאטרון, כרטיסים למופע של זמרים מחו"ל או אייל גולן הופעה, הופעת משה פרץ או שרית חדד, כרטיסים לתערוכות ומופעי אומנות בינלאומיים, לפסטיגלים ופסטיבלים, לגני חיות ופארקים, למוזיאונים וכן הלאה.

הדרן – אומנים מקומיים
משרד כרטיסים הדרן הוא אחד המשרדים הוותיקים בישראל מאחוריהם כמעט 50 שנות ניסיון במכירת כרטיסים לשלל סוגי המופעים והאירועים. את מרבית הכרטיסים שמוכר המשרד הם כמובן הכרטיסים לאירועים כחול לבן של אומנים ישראלים. דרך הדרן אתם יכולים להזמין כרטיסים להופעות של זמרים כמו אייל גולן, שרית חדד, עומר אדם, משה פרץ, קובי פרץ, שלמה ארצי, אביב גפן, עברי לידר, אסף אמדורסקי, מאיה בוסקילה ועוד. אתם גם יכולים להזמין כרטיסים להצגות בקאמרי, הבימה, גשר, מרכז סוזן דלל ובעוד מקומות. יש גם כרטיסים לפסטיבלים ואירועי תרבות כמו עיר הקרח בירושלים, תערוכת ואן גוך וכמובן גם כרטיסים להופעות סטנד אפ.

הדרן – מופעים בינלאומיים
משרד הכרטיסים הדרן עוסק גם במכירת כרטיסים למופעים בינלאומיים המתקיימים כאן בארץ או בחו"ל. כך למשל, הדרן תל אביב פתח לפני כמה שנים מחלקה מיוחדת למכירת כרטיסים למופעים רוסיים: הצגות, מופעים מוזיקה, אומנות ומחול. דרך אתר האינטרנט של הדרן וגם בקופות המפוזרות ברחבי הארץ אפשר לקנות גם כרטיסים להופעה של מדונה, דפש מוד, לורד אוף דה דנס, קרקס מדראנו או קרקס על הקרח, וואקה פיפל, תיאטרון הצללים, והרשימה של המופעים והאטרקציות עוד ארוכה.

צריכים את הטלפון של הדרן? חייגו 1900-720-571

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com