טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> חברות תקשורת >> הוט מובייל שירות לקוחות

הוט מובייל *
1900-72-13-84
באינדקס חברות התקשורת של ישראלשירות לקוחות של הוט מובייל HOT mobile , הוט מובייל היא אחת ממפעילות הרשת הסלולאריות החדשות, היא מפעילה את הרשת באמצעות טכנולוגיית GSM , ומספקת מגוון פתרונות תקשורת מתקדמים, הגלישה, ואפשרות שימוש בסלולר בארץ ובעולם, לקוחות שמצטרפים יכולים ליהנות מתעריפי מחיר משתלמים בארץ ובחו"ל.
ניתן להצטרף להוט מובייל ולרכוש מכשיר ממגוון המכשירים שמציעה החברה.
את המכשיר קונים בנפרד ואין שום קשר בין חיוב על השימוש לבין קניית המכשיר הסלולרי. במידה ומכשיר שנקנה ברשת מתקלקל הוט מובייל ישנם מרכזי שירות בפריסה ארצית לתיקון קיימות עשרות נקודות מכירה , ניתן לפנות למרכזי השירות שישה ימים בשבוע.
בנוסף ניתן להצטרף לשירות שנקרא "תיקונים מקיף".

כרגע מציעה החברה שתי תוכניות מובילות וכדאיות של 89 ₪ ללא הגבלה או תוכנית של 10 אגורות לדקת שיחה.
הוט מובייל מעמידה מספר אפשרויות שירות ותמיכה דרך מרכזי שירות ומכירה הפרוסים ברחבי הארץ , ניתן להיכנס לאתר של הוט לבדוק מה היא נקודות השירות הקרובה לביתך או להתקשר לשירות לקוחות על מנת לבדוק, לחיוג לשירות לקוחות הטלפוני,

צריכים את מוקד שירות הלקוחות של הוט מובייל? חייגו 1900-72-13-84
כתובת:
​דיזינגוף 50, תל אביב
תחנה מרכזית, יפת 224, ירושלים
​קניון עזריאלי חיפה, משה פלימן 4, חיפה
שעות פתיחה:
א-ה: 06:00 עד 19:00
ובימי שישי 07:00 עד 13:00

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com