ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> חברות תקשורת >> הום סלולר שירות לקוחות

הום סלולר *
1900-72-13-84
באינדקס חברות התקשורת של ישראלהום סלולר היא מפעילת תקשורת וירטואלית נוספת שנכנסה לשוק לאחרונה.
הום סלולר מעניקה ללקוחותיה קווים סלולאריים ושירותים תוכן נוספים.
ניתן לרכוש בהום סלולר מכשירים סלולאריים מתקדמים של חברת Apple (אפל), סוני אריקסון, סמסונג ונוקיה.

חברת הום סלולר עובדת בשת"פ עם חברת HMOBILE , חברת HMOBILE היא חברה שפועלת כמה שנים בארץ היא מוכרת טלפונים סלולאריים ואביזרים לסלולר. לקוחות של הום סלולר שירכשו מכשיר יזכו במכירים אטרקטיביים, בנוסף למכירים האטרקטיביים הלקוחות יוכלו ליהנות ולהירגע מאחר והם יקבלו שירות ואחריות.
החברה כרגע מציעה שתי תוכניות עיקריות: הום סלולר בייסיק (מסלול הום סלולר BASIC) ומסלול הום סלולר כארד.

לרשות החברה מספר אפשרויות למתן שירות: ישנם נקודות שירות ומכירה בכל רחבי הארץ מהצפון עד הדרום, מוקדי שירות ומכירה ומוקד הום סלולר כארד. ניתן לחייג לשירות לקוחות הטלפוני
צריכים את מוקד שירות הלקוחות של הום סלולר? חייגו 1900-72-13-84

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com