ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> עשה זאת בעצמך >> הום סנטר טלפון

הום סנטר *
1900-720-573

באינדקס רשתות עשה זאת בעצמך של ישראל


רשת הום סנטר, החלוצה בתחום עשה זאת בעצמך בישראל, היא הרשת המובילה כיום בתחום תחזוקת הבית. היא מפעילה 43 סניפים ברחבי האר בהם ניתן למצוא כל דבר וכל מוצר הנחוץ למי שעומד לשפץ, לתקן או לעצב את ביתו או משרדו, באופן עצמאי וללא אנשי מקצוע. בחנויות הרשת ניתן למצוא 23,000 מוצרים לבית, לגן ולרכב לצד הדרכה של אנשי שירות המועסקים בסניפים. כאן באתר אתם יכולים לקבל מידע מקיף ועדכני אודות הום סנטר: סניפי הום סנטר, כתובת של הסניף הקרוב לביתכם, טלפון של שירות לקוחות, שעות פתיחה, כתובת אתר האינטרנט, קטלוג הום סנטר וכו'.

הום סנטר – על הרשת
רשת הום סנטר נוסדה בשנת 1992 והייתה האלטרנטיבה היחידה למי שחיפש מוצרים איכותיים לשיפוץ הבית. עם השנים קמו לה מתחרים רבים אך היא עדיין מובילה את השוק. מרבית סניפיה ממוקמים במרכזי מסחר מסוג Power Centers וישנן גם חנויות בקניונים ובשטחי מסחר נפרדים. אך להום סנטר ישנם עוד תחומי עיסוק נוספים חוץ מתחום השיפוצים לבית. הום סנטר שייכך לקבוצת אליעזר פישמן שבבעלותו חברת בנייה בתחום הנדל"ן, רשת בסט ביי, זר פור יו, סליו, טויס אר אס, איי די דיזיין, ביג בוקס, אופיס טקסטיל, מילוטל. הקבוצה גם שותפה באתר YNET ועיתון גלובס, HOT TV , HOT TELECOM ועוד.

הום סנטר – על הרשת
בחנויות של רשת הום סנטר אפשר היום למצוא כמעט כל דבר וכל מוצר בתחום השיפוצים. לרשותו של הצרכן מחלקות שונות עם אלפי מוצרים: כלי עבודה, כלי עבודה חשמליים, אינסטלציה, קרמיקה, חיפוי, ציפוי, צבע, טקסטיל, עיצוב לבית ולגינה, תאורה, אלקטרוניקה ומחשבים, מטבחים, רהיטים, אביזרי רכב, פרטי עץ, פרזול והרשימה עוד ארוכה. כדי להתעדכן לגבי הום סנטר המבצעים ולרכוש מוצרים במחירים כדאיים.

צריכים את הטלפון של הום סנטר? חייגו 1900-720-573

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com