ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> ביגוד והלבשה >> הוניגמן טלפון

שירות לקוחות הוניגמן וTNT
1900-72-99-93

באינדקס הביגוד וההלבשה של ישראל


שירות הלקוחות של קבוצת הוניגמן ו – TNT, הינו בעל סטנדרטים ברמה בינלאומית.
אנשי המוקד מעניקים ללקוחות מענה אמין, מהיר ואיכותי, בהתאם לצורכיהם. לקוחות יכולים לפנות למוקד הטלפוני או האינטרנטי בכל שאלה, בעיה או בקשה, באפשרותם גם להביע את דעתם על הקולקציה או על התנהלות הסניפים ובכך לאפשר לאנשי החברה להשתפר ולעשות את תפקידם על הצד הטוב ביותר.

שירות לקוחות בטלפון
לקוחות הוניגמן ו – TNT יכולים לפנות אל נציגי השירות במוקד הטלפוני במהלך שעות הפעילות, ולשתף אותם למשל בחוויית קנייה בסניף בו ביקרו, ובמידה והמקרה יצריך
טיפול – הוא יועבר באופן מיידי להנהלת הרשת. חשוב לפרט עד כמה שניתן את המקרה, על מנת לקבל את המענה הממוקד ביותר מאנשי המוקד. אם לדוגמא לקוח בעל כרטיס מועדון מעוניין לברר אודות הנקודות וההטבות שנצברו בכרטיסו, הוא יכול לחייג את מספר הטלפון של הוניגמן ו – TNT, לתת את פרטיו המלאים ולקבל מענה מדויק, ללא פשרות.

במה נבדל מוקד השירות ממוקדים אחרים?
ניתן להבדיל בין מוקדי שירות בכמה פרמטרים: מהירות הטיפול, איכות, יחס ותשומת לב ללקוח. מוקד שירות לקוחות הוניגמן ו – TNT, מייחס לכל פרמטר כזה משמעות רבה, ומעניק ללקוח שירות שהוא מעבר לבסיסי, כזה שנותן לו תחושה שהוא במרכז. נציגי השירות עונים לכל פנייה באדיבות ובסבלנות, תוך מתן מענה ראשוני זריז ואיכותי – מבלי לתת ללקוח לחכות זמן ממושך.לא משנה אם מדובר בלקוח שהינו חבר מועדון או לקוח חדש -
כולם יזכו לאותו שירות מעולה ואותו יחס.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לשירות לקוחות הוניגמן ו – TNT בטלפון: 1900-72-99-93

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com