ונוסיל
שירות לקוחות >> בתי משפט והוצאה לפועל >> הוצאה לפועל טלפון

טלפון ההוצאה לפועל: 1-900-72-00-42


הכל אודות מרכז המידע של ההוצאה לפועל
מערכת ההוצאה לפועל היא בעצם הגוף האוכף את פסקי הדין של בתי המשפט והיא פועלת על פי חוק ההוצאה לפועל התשכ"ז-1967. מדובר בגוף ממשלתי המיישם החלטות כדין הכוללות משכנתאות, שטרות ועוד החלטות על בסיס תביעות שניתנו על ידי גופים שונים. כיום גם להוצאה לפועל יש שירות לקוחות וכל אחד יכול להוציא מאתר האינטרנט את מספר הטלפון של רשות הגביה.

מרכז המידע של ההוצאה לפועל - הכרחי לפעילות מול לקוחות
גם להוצאה לפועל יש לקוחות ולצורך העניין נדרש שירות טלפוני מהיר ואמין, שכן מרכז מידע בגוף שכזה הכרחי מתוקף אופי הפעילות והרגישות הנדרשת. המידע יכול לכלול גם תקנות והליכי בירור לפעילות השוטפת של ההוצל"פ ומעבר לכך גם קשר לפניות הציבור.

מרכז המידע של ההוצאה לפועל - מוקד שירות פעיל לאורך היום
לכל מי שיש שאלה או בעיה, מוזמן תמיד לפנות לשירות לקוחות או מרכז מידע ארצי כדי להבהיר נקודה מסוימת. חשוב תמיד לדעת שיעילות היא חלק מאופי הפעילות של רשות הגביה בכלל ומערכת ההוצאה לפועל בפרט ולכן נדרשת זמינות וכל שירות טלפוני, פקס ואף עבור מכתבים ודואר אלקטרוני אפשרי קיים במערכת. כל פניה מתקבלת ומטופלת בזמן המהיר ביותר.

מרכז המידע של ההוצאה לפועל - לפנות ולהיענות
מרכז מידע ארצי של ההוצאה לפועל. חשוב מאוד לציין שיש גם להפנות את התלונות באמצעות טפסים, אותם ניתן להוריד דרך האתר של רשות האכיפה והגביה.

צריכים את ההוצאה לפועל? חייגו 1-900-72-00-42

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com