ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> בית חולים >> הלל יפה טלפון

בית חולים הלל יפה *
1900-72-9955
באינדקס בתי החולים של ישראלבאפשרותכם להתקשר בטלפון למוקד המודיעין הטלפוני שלנו על מנת ליצור קשר עם בית חולים הלל יפה בחדרה, או לכתובת ת.ד. 169 חדרה מיקוד 38100. מרכז רפואי הלל יפה מהווה כתובת במגוון תחומי הרפואה לאוכלוסיית חדרה וישובי הסביבה. בבית חולים הילל יפה עשרות מחלקות, מעבדות, מכונים, מרפאות, יחידות, ביניהם מובילים: מחלקת יולדות, בית חולים לילדים, מחלקות אורתופדית, אף אוזן גרון, מחלקת טיפול נמרץ, כירורגיה, נוירולוגיה, עיניים, פסיכיאטריה, מחלקות פנימית, קרדיולוגיה, חדר מיון, מכון לרפואת שיניים, ועוד. הנכם מוזמנים לצלצל לטלפון, ובאמצעות שירותי המודיעין של בית חולים הלל יפה לבצע זימון תורים למגוון שירותי הרפואה המתקדמים, לתאם מועד לסיור בחדר לידה או להזמין לידה במחלקת היולדות, לפנות לבית חולים לילדים, ולקבל מידע רלוונטי או ליצור קשר עם כל אחד מהגורמים הרלוונטיים במרכז הרפואי. מרכז רפואי הילל יפה בחדר גם מנהל את בית הספר לאחיות מהמתקדמים בתחומו, שהכשיר במהלך עשרות שנות קיומו מאות אחים ואחיות מוסמכים, המתפקדים במרכזי הבריאות השונים בחדרה ובשאר רחבי הארץ. בית הספר לאחיות ע"ש מתיוס שליד המרכז הרפואי הלל יפה סונף לחוג לסיעוד בבית הספר למקצועות הבריאות באוניברסיטת תל אביב, והסטודנטים הבוגרים מקבלים תואר בוגר אוניברסיטת תל אביב בסיעוד וזכאים לקבל תעודת אח/ות מוסמך/ת בכפוף להצלחתם במבחן רישוי ממשלתי.

גם הטלפון של בית חולים הלל יפה באינדקס בתי החולים של ישראל 1900-72-9955

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com