טיפטופ-סופר
שירות לקוחות >> חנויות אופטיקה >> אופטיקה הלפרין

אופטיקה הלפרין - טלפון שירות לקוחות
1-900-72-16-27


כשאתם רוצים להתחדש בזוג עדשות מגע כי אחת מהעדשות נפלה לרצפה ולא נודעה כי באה אל קרבה, כשמתחשק לכם להצטייד בזוג משקפי שמש חדשים או כשהגיע הזמן להחליף מסגרת במשקפי הראייה, אתם בדרך כלל מעוניינים לאתר את הסניף של אופטיקה הלפרין הקרוב למקום מגוריכם. הבעיה היא שכיום הרשת מונה לא פחות ממאה וארבעים סניפים או ליתר דיוק 142 סניפים בכל רחבי הארץ ולכן המשימה יכולה להיות קשה ביותר. אי לכך מה שעליכם לעשות הוא פשוט להתקשר אל שירות לקוחות אופטיקה הלפרין ולאתר את הסניף הקרוב למקום מגוריכם.

שירות לקוחות אופטיקה הלפרין
הנציגים האדיבים של שירות הלקוחות ישמחו לתת לכם מענה מהיר וזריז לכל פנייה, לכוון אתכם לסניף הרצוי הקרוב אליכם ולהעניק לכם את המידע הרלוונטי שאתם זקוקים לו. כמו כן מוקד אופטיקה הלפרין מטפל בפניות שונות הקשורות למוצרים שמשווקת החברה ולשירותים השונים שהיא מעניקה ללקוחותיה. בנוסף ניתן לפנות למוקד על ידי שליחת פקס. טלפון של אופטיקה הלפרין לשליחת פקסים הוא.

טלפון של אופטיקה הלפרין
אז מה מספר הטלפון של אופטיקה הלפרין? פשוט מאוד. זהו כמובן מספר טלפון של אופטיקה הלפרין אליו מנוקזות כל השיחות שמיועדות למוקד, אבל בהחלט ניתן לפנות ישירות לכל סניף בשיחת טלפון מבלי לעבור במוקד. כך למשל לסניף אור יהודה שממוקם ברחוב דוד הכהן 3 ניתן לפנות בטלפון מספר ולסניף שממוקם בנתב"ג ניתן לפנות בטלפון מספר.

עבור אילו שימושים משמש מספר הטלפון של אופטיקה הלפרין?
בעזרת מספר טלפון של אופטיקה הלפרין אתם יכולים לחסוך נסיעה מיותרת לחנות ולברר מבלי לצאת מהבית או המשרד האם ההזמנה שלכם מוכנה או האם הדגם הספציפי שאתם מעוניינים בו נמצא במלאי. בנוסף לכך אתם יכולים להתעדכן לגבי שעות הפתיחה של הסניפים כדי שלא ייווצר מצב שבו תגיעו בטעות לסניף אחרי שעות הפעילות.

צריכים את הטלפון של אופטיקה הלפרין? חייגו 1-900-72-16-27

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com