ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> חברות תעופה >> המראות ו-נחיתות

מודיעין נחיתות והמראות *
1900-72-0036
באינדקס התחבורה הציבורית של ישראלנחיתות והמראות בנתב"ג הטלפון של מוקד המראות או מוקד נחיתות של שדה התעופה בן גוריון, שדה התעופה לוד, מאפשר קבלת מידע של כל ההמראות וכל הנחיתות שמתבצעות ב- נמל תעופה בן גוריון, בקו זה ניתן גם לקבל מידע לגבי אבידות שלכם בשדה התעופה, הטלפון של מוקד שדה התעופה זמין בכל השפות: עברית, אנגלית וערבית, הקו הוא מענה אוטומטי שמאפשר קבלת מידע בכל יום ובכל שעה, כל הנתונים לגבי נתב ג נחיתות וכן לגבי נתבג המראות אפשר לקבל בקו זה, נמל תעופה בן גוריון מפעיל את הקו כבר תקופה ארוכה והוא משרת אזרחים רבים שמחפשים מידע לגבי המראות נחיתות, נחיתות בנתב ג וכן המראות משדה התעופה הלאומי של ישראל, לוח הטיסות המעודכן ביותר פשוט מושמע בקו לפי חיתוכים שונים, רשות תעופה היא אחד הגופים שמאפשר קבלת מידע בטלפון זה.
רוצים לקבל מידע לגבי נחיתות או המראות של טיסות בנמל התעופה בן גוריון?
קישור
צריכים את הטלפון של מודיעין נתב"ג? חייגו 1900-72-0036

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com